Licensed to Just in Time Racing - Contractor License      HY-TEK's Meet Manager
           Section VIII  Class 2A  County Championships - 5/23/2017            
                             Glen Cove High School                             
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Maya Spottiswood           9 Jfk Bellmore           7:45.00   10   
  2 Kyleigh Watson            12 Wantagh                8:18.90    8   
  3 Lizzy Quilty               9 South Side             8:20.00    6   
  4 Paige Towers              10 Manhasset HS           8:26.50    4   
  5 Ariella Ziarno             9 Hewlett                8:32.00    2   
  6 Jenna Zilberzweig         10 Jfk Bellmore           8:47.20    1   
  7 Shirley Leshem            11 Hewlett                8:57.90  
  8 Jenny Purirojejananon     10 MacArthur              9:04.00  
  9 Netta Mualem              10 Great Neck N           9:12.40  
 10 Kristina Fuchs            10 Wantagh                9:19.10  
 11 Katherine Bohan            9 South Side             9:20.40  
 12 Annaliese Zola            10 South Side             9:20.90  
 13 Kaur Balwinder            10 Hewlett               10:08.10  
 
Event 3  Girls 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Patsy Iannico             12 Hewlett                  64.23   3  10   
  2 Elizabeth Cruz            10 Manhasset HS             67.63   3   8   
  3 Caroline Green             9 Friends Acad             69.24   3   6   
  4 Noel Polack               10 Wantagh                  70.42   2   4   
  5 Isabella Delacruz         10 Wantagh                  71.24   3   2   
  6 Victoria Ernst             9 Garden City              72.49   3   1   
  7 Sam Collins               11 MacArthur                72.56   2 
  8 Brianna Sanon              9 Hewlett                  73.41   2 
  9 Juliana Sims               9 Manhasset HS             74.27   3 
 10 Adanaya Kay-Njemanze      12 Hewlett                  74.62   2 
 11 Blake Banner              10 Jfk Bellmore             75.43   2 
 12 Ava Albanese              12 Manhasset HS             76.52   2 
 13 Hannah Philipose          11 Jericho                  78.94   1 
 14 Alida Pahlevan             9 Roslyn                 1:24.13   1 
 15 Megan Zedalis             10 Plainedge              1:45.06   1 
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Beyona Monroe              9 Roosevelt                12.59q  1 
  2 Imani Gray                12 Elmont                   12.72q  2 
  3 E''Shone Cofield          11 Glen Cove                12.76q  3 
  4 ChrisAnn Royal             9 Sewanhaka                13.03q  3 
  5 Israel Phillips           12 Elmont                   13.08q  1 
  6 Olivia Rodriguez          11 South Side               13.12q  2 
  7 Ava Morris                 9 South Side               13.22   1 
  8 Natalya Rodney             9 Elmont                   13.51   1 
  9 Katherine Carlson          9 Manhasset HS             13.52   2 
 10 Megan Su                  12 Jericho                  13.55   3 
 11 Jenna McBride              9 Plainedge                13.67   3 
 12 Grace Petersen             9 Manhasset HS             13.72   3 
 13 Layla Morgan              11 Carey                    13.73   2 
 14 Stevette Harris           10 Roosevelt                14.07   1 
 15 Madison Medard            12 Hewlett                  14.55   2 
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Imani Gray                12 Elmont                   12.50   10   
  2 Beyona Monroe              9 Roosevelt                12.74    8   
  3 E''Shone Cofield          11 Glen Cove                12.84    6   
  4 ChrisAnn Royal             9 Sewanhaka                12.87    4   
  5 Olivia Rodriguez          11 South Side               13.27    2   
  6 Israel Phillips           12 Elmont                   13.30    1   
 
Event 7  Girls 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Samantha Law              12 Great Neck N           4:38.59   10   
  2 Kaylyn Forbes             11 Hewlett                5:00.71    8   
  3 Carly Woelfel             10 South Side             5:05.83    6   
  4 Avery Brull                9 South Side             5:15.84    4   
  5 Kimberly Villoni           8 Garden City            5:22.54    2   
  6 Jamie Race                10 MacArthur              5:26.90    1   
  7 Emily Pogozelski           8 Garden City            5:28.08  
  8 Katherine Procacci        11 New Hyde Par           5:32.40  
  9 Alexandra Ahdoot           9 Great Neck N           5:34.14  
 10 Mariead Gillespie         10 MacArthur              5:36.51  
 11 Matiana Valdez             9 Wantagh                5:45.86  
 12 Brynn Goodstadt           10 Roslyn                 5:56.59  
 13 Jenna Zilberzweig         10 Jfk Bellmore           5:58.53  
 14 Kelly Ong                  9 Plainedge              6:17.55  
 
Event 9  Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brianna Harris            12 Elmont                   58.82   3  10   
  2 Patsy Iannico             12 Hewlett                  60.03   3   8   
  3 Stephanie Tracy           11 Wantagh                  60.74   3   6   
  4 Caitlin Cullather         12 Manhasset HS             61.26   3   4   
  5 Madeline Hon              10 Manhasset HS             61.54   3   2   
  6 Zhaneia Thybulle          12 Elmont                   61.79   3   1   
  7 Emma Knopf                 9 Friends Acad             63.13   2 
  8 Kaliya Watson             12 Roosevelt                63.84   2 
  9 Samantha Spector          11 Roslyn                   63.89   2 
 10 Lauren Mistretta          10 Garden City              64.66   2 
 11 Shanelle Stone            10 Glen Cove                65.04   1 
 12 Katarina King             10 Wantagh                  65.33   1 
 13 Deyani Monroe             10 Roosevelt                66.04   2 
 14 Olivia Krug               11 Wantagh                  67.58   2 
 15 Nicole Joseph             11 New Hyde Par             67.74   1 
 16 Tasia Baron               10 Roosevelt                68.54   1 
 17 Lauren Broncato           12 Roslyn                   68.90   1 
 
Event 11  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Tatiana Guevara           12 Glen Cove                16.59q  2 
  2 Emma Blumenstein          10 Hewlett                  16.76q  1 
  3 Jamie Derkash             11 Garden City              16.98q  1 
  4 Elizabeth Cruz            10 Manhasset HS             17.06q  1 
  5 Noel Polack               10 Wantagh                  17.09q  2 
  6 Carly Bolivar             11 Sewanhaka                17.13q  3 
  7 Destiny Forte             10 Roslyn                   17.19   3 
  8 Anisha Hari               12 New Hyde Par             17.78   3 
  9 Jade Wilkes               10 Hewlett                  17.91   2 
 10 Daniella Cohen             9 Great Neck N             18.29   1 
 11 Alexandra Roubeni         10 Great Neck N             18.43   3 
 12 Brianna Carroll           10 Wantagh                  18.44   3 
 13 Vanessa Quinland          12 Friends Acad             18.49   2 
 14 Jessica McMillan          11 MacArthur                19.13   2 
 15 OnJinae Fann              11 Roslyn                   19.23   3 
 16 Caitriona Greene          10 Glen Cove                19.28   1 
 17 Cohn Emmie                11 Hewlett                  20.31   2 
 
Event 11  Girls 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Emma Blumenstein          10 Hewlett                  16.35   10   
  2 Tatiana Guevara           12 Glen Cove                16.36    8   
  3 Carly Bolivar             11 Sewanhaka                16.45    6   
  4 Elizabeth Cruz            10 Manhasset HS             16.68    4   
  5 Noel Polack               10 Wantagh                  17.00    2   
  6 Jamie Derkash             11 Garden City              17.11    1   
 
Event 13  Girls 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Samantha Law              12 Great Neck N           2:16.03   2  10   
  2 Angeline Caamano           9 Manhasset HS           2:21.59   2   8   
  3 Tess Duignan              12 Wantagh                2:21.82   2   6   
  4 Ryann Kenny               10 Manhasset HS           2:23.33   2   4   
  5 Erin Studdert             11 Garden City            2:25.71   2   2   
  6 Caroline Green             9 Friends Acad           2:26.29   2   1   
  7 Maya Spottiswood           9 Jfk Bellmore           2:34.47   2 
  8 Katherine Procacci        11 New Hyde Par           2:37.51   1 
  9 Erin Cassano              12 MacArthur              2:39.62   2 
 10 Carly Woelfel             10 South Side             2:45.58   2 
 11 Brynn Goodstadt           10 Roslyn                 2:52.26   1 
 12 Lauren Broncato           12 Roslyn                 2:52.89   1 
 13 Kristina Choa             11 Jericho                2:56.14   1 
 14 Arlyne Almonor            10 Roosevelt              2:58.09   1 
 
Event 15  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Imani Gray                12 Elmont                   25.53q  2 
  2 Brianna Harris            12 Elmont                   25.72q  1 
  3 E''Shone Cofield          11 Glen Cove                26.08q  3 
  4 Ava Morris                 9 South Side               26.58q  2 
  5 ChrisAnn Royal             9 Sewanhaka                26.62q  3 
  6 Olivia Rodriguez          11 South Side               26.73q  1 
  7 Christine Grandon         10 MacArthur                27.53   1 
  8 Deyani Monroe             10 Roosevelt                27.58   3 
  9 Olivia Finnegan           10 Plainedge                27.60   2 
 10 Victoria Ernst             9 Garden City              27.76   2 
 11 Gianna Buckley            10 Garden City              27.80   3 
 12 Destiny Forte             10 Roslyn                   28.09   1 
 13 Jenna McBride              9 Plainedge                28.96   3 
 
Event 15  Girls 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Imani Gray                12 Elmont                   25.37   10   
  2 Brianna Harris            12 Elmont                   25.46    8   
  3 E''Shone Cofield          11 Glen Cove                26.02    6   
  4 Olivia Rodriguez          11 South Side               26.74    4   
  5 Ava Morris                 9 South Side               26.75    2   
 
Event 17  Girls 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Olivia Duca                9 South Side            11:14.75   10   
  2 Samantha Kinloch           9 Manhasset HS          11:17.20    8   
  3 Kaylyn Forbes             11 Hewlett               11:20.07    6   
  4 Maguerite Wang            12 Jericho               11:29.26    4   
  5 Lauren Sullivan            9 Garden City           11:52.11    2   
  6 Karly Eberly              11 Friends Acad          11:54.72    1   
  7 Kamryn O''Hara            12 MacArthur             12:00.52  
  8 Samantha Derasse          11 Manhasset HS          12:04.33  
  9 Leah Loetman              10 Friends Acad          12:15.10  
 10 Jenn Gattus               11 MacArthur             12:51.44  
 11 Emuna Rouhani              9 Great Neck N          12:59.62  
 
Event 19  Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Wantagh  'A'                                       10:06.61   10   
     1) Stephanie Tracy 11              2) Annie Browne 12                
     3) Tess Duignan 12                 4) Kaitlyn Taggart 9              
     5) Isabella Delacruz 10            6) Matiana Valdez 9               
  2 Great Neck North  'A'                              10:17.05    8   
     1) Chloe Katchis 10                2) Daria Scolnick 10              
     3) Samantha Law 12                 4) Alexis Namdar 11               
     5) Netta Mualem 10                 6) Alexandra Ahdoot 9             
  3 Garden City  'A'                                   10:21.96    6   
     1) Erin Studdert 11                2) Paige Going 9                  
     3) Emily Pogozelski 8              4) Kimberly Villoni 8             
     5) Kiernan Monaco 12               6)                                
  4 Manhasset HS  'A'                                  10:25.87    4   
     1) Samantha Chen 9                 2) Coutney Lee 11                 
     3) Sydney Ginsburg 10              4) Chloe Mantis 10                
     5) Ava Balacek 9                   6) Katherine Blaney 10            
  5 Hewlett  'A'                                       10:45.47    2   
     1) Kaylyn Forbes 11                2) Ariella Ziarno 9               
     3) Dayna Townsend 12               4) Kira Grossman 9                
     5) Shirley Leshem 11               6) Madison Medard 12              
  6 MacArthur  'A'                                     10:48.41    1   
     1) Alyssa Accordino 9              2) Mariead Gillespie 10           
     3) Jamie Race 10                   4) Erin Cassano 12                
     5) Jenn Gattus 11                  6) Kamryn O''Hara 12              
 
Event 21  Girls 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Manhasset HS  'A'                                   4:11.64   2  10   
     1) Grace Petersen 9                2) Alexandra Yiachos 10           
     3) Caitlin Cullather 12            4) Claudia Meyer 11               
     5) Ryann Kenny 10                  6) Angeline Caamano 9             
  2 Friends Academy  'A'                                4:14.06   2   8   
     1) Nyah Thomas 8                   2) Emma Knopf 9                   
     3) Julie Xian 12                   4) Caroline Green 9               
     5) Ariel Kalimian 9                6)                                
  3 Roosevelt  'A'                                      4:19.27   1   6   
     1) Beyona Monroe 9                 2) Kaliya Watson 12               
     3) Amelya Seaton 9                 4) Deyani Monroe 10               
     5) Tasia Baron 10                  6)                                
  4 Elmont  'A'                                         4:21.34   2   4   
     1) Deyanna Barnaby 10              2) Alyssa Faulk 11                
     3) Mayella Rubin 10                4) Janice Erhunmwusee 9           
     5) Natalya Rodney 9                6) Lea Stewart 11                 
  5 Wantagh  'A'                                        4:28.69   2   2   
     1) Olivia Krug 11                  2) Danielle Lynch 10              
     3) Katarina King 10                4) Domenique Esposito 10          
     5) Jenna Pagliarulo 11             6)                                
  6 Hewlett  'A'                                        4:33.27   2   1   
     1) Eleni Atsidtatis 12             2) Adanaya Kay-Njemanze 12        
     3) Madison Medard 12               4) Brianna Sanon 9                
     5) Dayna Townsend 12               6) Kira Grossman 9                
  7 Great Neck North  'A'                               4:35.99   2 
     1) Mari Malouol 10                 2) Daniella Cohen 9               
     3) Emily Schecter 9                4) Charlotte Kamali 9             
     5) Daniela Vazquez 12              6) Daria Scolnick 10              
  8 New Hyde Park  'A'                                  4:36.16   1 
     1) Marissa Mendez 9                2) Nicole Joseph 11               
     3) Katherine Procacci 11           4) Anisha Hari 12                 
     5) Ashley Augilar 12               6)                                
  9 South Side  'A'                                     4:39.42   1 
     1) Theresa Kenny 10                2) Amanda Maughan 12              
     3) Savanna May 10                  4) Stephanie Jackson 12           
     5) Annaliese Zola 10               6) Lizzy Quilty 9                 
 10 Roslyn  'A'                                         4:46.47   1 
     1) Lauren Broncato 12              2) Brynn Goodstadt 10             
     3) Alida Pahlevan 9                4) Mielle Emouna 10               
     5) Elika Berco 9                   6) Emily Leventhal 11             
 11 MacArthur  'A'                                      4:48.41   1 
     1) Gabriella Lubrano 9             2) Ashley Garro 9                 
     3) Erin Nicolich 9                 4) Alexandra Gately 10            
     5) Jessica McMillan 11             6)                                
 
Event 23  Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Elmont  'A'                                           49.06   2  10   
     1) Israel Phillips 12              2) Imani Gray 12                  
     3) Zhaneia Thybulle 12             4) Brianna Harris 12              
     5) Khalia Whyte 12                 6) Natalya Rodney 9               
  2 Hewlett  'A'                                          52.09   2   8   
     1) Patsy Iannico 12                2) Adanaya Kay-Njemanze 12        
     3) Emma Blumenstein 10             4) Thalia Reveil 11               
     5) Taylor Ferrara 11               6) Ronnie Hillel 11               
  3 Glen Cove  'A'                                        52.36   2   6   
     1) Tatiana Guevara 12              2) E''Shone Cofield 11            
     3) Adreana Lomini 12               4) Shanelle Stone 10              
     5) Ayjah Clarke 10                 6)                                
  4 Manhasset HS  'A'                                     52.46   2   4   
     1) Elizabeth Cruz 10               2) Katherine Carlson 9            
     3) Juliana Sims 9                  4) Ava Albanese 12                
     5) Rebecca Hance 11                6) Grace Petersen 9               
  5 Sewanhaka  'A'                                        54.20   1   2   
     1) Tivana Guerra 11                2) Carly Bolivar 11               
     3) Samirah Akinwunmi 10            4) Cassandra Jean 10              
     5) ChrisAnn Royal 9                6)                                
  6 Roslyn  'A'                                           54.47   1   1   
     1) Destiny Forte 10                2) Isabella DiSanti 10            
     3) Skylar Schumann 10              4) OnJinae Fann 11                
     5) Kidest Wolde 10                 6) Alisha Jung 12                 
  7 Great Neck North  'A'                                 54.55   1 
     1) Alexandra Roubeni 10            2) Barret Kanfer 9                
     3) Emily Schecter 9                4) Ashley Chaman 11               
     5) Daniela Vazquez 12              6) Daniella Cohen 9               
  8 MacArthur  'A'                                        54.72   1 
     1) Emily Lung 10                   2) Francesca DellaCroce 10        
     3) Christine Grandon 10            4) Amelia Silberger 10            
     5) Erin Cassano 12                 6) Jessica McMillan 11            
  9 Roosevelt  'A'                                        55.41   2 
     1) Tasia Baron 10                  2) Chrystina Sinclair 12          
     3) Sharde Jones 9                  4) Osmara Martinez 10             
     5) Kadel Harrison 11               6)                                
 10 Friends Academy  'A'                                  55.70   2 
     1) Mary Hills 11                   2) Vanessa Quinland 12            
     3) Nyah Thomas 8                   4) Emma Knopf 9                   
     5) Abigail Regis 10                6) Gail Saez-Hall 11              
 
Event 25  Girls Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Christine Grandon         10 MacArthur             17-04.25      5.28m  10   
  2 Thalia Reveil             11 Hewlett               17-03.75      5.27m   8   
  3 Anyia Wilson              11 Hewlett               16-04.00      4.97m   6   
  4 Emily Schecter             9 Great Neck N          16-03.00      4.95m   4   
  5 Ronnie Hillel             11 Hewlett               16-02.75      4.94m   2   
  6 Kayla Guerre              12 Elmont               J16-02.75      4.94m   1   
  7 Jenna McBride              9 Plainedge             15-11.25      4.85m 
  8 Olivia Finnegan           10 Plainedge             15-09.75      4.81m 
  9 Angelina Macchio          10 Manhasset HS          15-00.50      4.58m 
 10 Francesca DellaCroce      10 MacArthur             14-09.25      4.50m 
 11 Osmara Martinez           10 Roosevelt             14-08.25      4.47m 
 12 Chantelle Whitney         12 Division Ave          14-05.50      4.40m 
 13 Lara Kester               10 Plainedge             14-03.75      4.36m 
 14 Katherine Carlson          9 Manhasset HS         J14-03.75      4.36m 
 -- Megan Su                  12 Jericho                   FOUL            
 
Event 27  Girls Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Austyn Durham             12 Great Neck N            120-00     36.57m  10   
  2 Nolani Kennedy-White      11 Jericho                 105-07     32.18m   8   
  3 Natya Glasco              11 Roslyn                  104-07     31.87m   6   
  4 Kayley Ragazzini          10 Hewlett                 103-06     31.54m   4   
  5 Kayla Azinge              10 Hewlett                  95-05     29.08m   2   
  6 Delilah Spinelli          12 MacArthur                79-01     24.10m   1   
  7 Caitlin Bianchi           12 Garden City              78-04     23.87m 
  8 Zoey Richards             10 Hewlett                  77-08     23.67m 
  9 Savannah Palas            12 Wantagh                  75-09     23.08m 
 10 Jessica Natalson          12 MacArthur                72-01     21.97m 
 11 Isabella Coley            11 MacArthur                70-00     21.33m 
 12 Mekhna George             11 New Hyde Par             61-06     18.74m 
 13 Isabella Rowe             11 Roslyn                   60-08     18.49m 
 14 Ariana Visconti           10 Plainedge                56-04     17.17m 
 15 Nicole Serrano            10 Glen Cove                52-08     16.05m 
 
Event 30  Girls Shot Put
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Kayley Ragazzini          10 Hewlett               38-04.00     11.68m  10   
  2 Natya Glasco              11 Roslyn                38-01.25     11.61m   8   
  3 Alyssa Host               11 Plainedge             30-05.75      9.29m   6   
  4 Austyn Durham             12 Great Neck N          30-01.75      9.18m   4   
  5 Nolani Kennedy-White      11 Jericho              J30-01.75      9.18m   2   
  6 Savannah Palas            12 Wantagh               29-02.00      8.89m   1   
  7 Nicole Bindell            12 Wantagh               29-01.75      8.88m 
  8 Isabella Coley            11 MacArthur             28-06.50      8.69m 
  9 Zoe Strascnnow             9 Hewlett               28-06.00      8.68m 
 10 Taylor Gardner            11 Roslyn                27-06.00      8.38m 
 11 Isabella Rowe             11 Roslyn                27-02.00      8.28m 
 12 Zoey Richards             10 Hewlett               27-00.50      8.24m 
 13 Madison Daal              11 Friends Acad          26-11.75      8.22m 
 14 Caitlin Bianchi           12 Garden City           25-08.50      7.83m 
 15 Mekhna George             11 New Hyde Par          24-11.50      7.60m 
 
Event 31  Girls Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Megan Su                  12 Jericho               34-02.75     10.43m  10   
  2 Thalia Reveil             11 Hewlett               33-08.25     10.26m   8   
  3 Jade Wilkes               10 Hewlett               33-05.00     10.18m   6   
  4 Sam Collins               11 MacArthur             32-10.25     10.01m   4   
  5 Anyia Wilson              11 Hewlett               32-05.75      9.89m   2   
  6 Gianna Buckley            10 Garden City           31-01.50      9.48m   1   
  7 Emily Lung                10 MacArthur             30-09.25      9.37m 
  8 Madeline Hon              10 Manhasset HS          30-04.50      9.25m 
  9 Katherine Bohan            9 South Side            29-10.25      9.09m 
 10 Angelina Macchio          10 Manhasset HS          29-09.00      9.06m 
 11 Chantelle Whitney         12 Division Ave          29-08.25      9.04m 
 12 Sydney Brancaccio          9 South Side            29-07.25      9.02m 
 13 Brooke Edwards             9 Garden City           29-05.00      8.96m 
 14 Kennedy Trimble            9 Plainedge             29-02.50      8.90m 
 15 Lara Kester               10 Plainedge             28-05.00      8.66m 
 16 Alexis Krayevsky          10 Jfk Bellmore          28-03.50      8.62m 
 
Event 33  Girls Pole Vault
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Daniela Vazquez           12 Great Neck N          10-00.00      3.04m  10   
  2 Emma Blumenstein          10 Hewlett                8-06.00      2.59m   8   
  3 Ronnie Hillel             11 Hewlett               J8-06.00      2.59m   6   
  4 Emily Leventhal           11 Roslyn                 7-06.00      2.28m   4   
  5 Isabeau Tomkiel           10 South Side            J7-06.00      2.28m   2   
  6 Taylor Egan               12 South Side             7-00.00      2.13m   1   
  7 Mikayla Soss              10 Roslyn                J7-00.00      2.13m 
  7 Ariella Ziarno             9 Hewlett               J7-00.00      2.13m 
 
Event 36  Girls High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Olivia Rodriguez          11 South Side             5-02.00      1.57m  10   
  2 Beyona Monroe              9 Roosevelt             J5-02.00      1.57m   8   
  3 Anyia Wilson              11 Hewlett               J5-02.00      1.57m   6   
  4 Olivia Finnegan           10 Plainedge              5-00.00      1.52m   4   
  5 Sam Collins               11 MacArthur              4-10.00      1.47m   2   
  6 Jade Wilkes               10 Hewlett                4-08.00      1.42m   1   
  7 Charlotte Kamali           9 Great Neck N          J4-08.00      1.42m 
  7 Grace Burrus              12 Friends Acad          J4-08.00      1.42m 
  9 Busso Toni                 9 Hewlett                4-06.00      1.37m 
  9 Nicole Bindell            12 Wantagh                4-06.00      1.37m 
  9 Carly Bolivar             11 Sewanhaka              4-06.00      1.37m 
 12 Kate Sweeny                9 South Side            J4-06.00      1.37m 
 13 Claudia Meyer             11 Manhasset HS          J4-06.00      1.37m 
 14 Emily Andreuzzi           10 Garden City            4-04.00      1.32m 
 15 Annaliese Zola            10 South Side            J4-04.00      1.32m 
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Hewlett                    124        2) Manhasset HS               60   
    3) Great Neck North            56        4) Elmont                     55   
    5) South Side                  47        6) Wantagh                    41   
    7) Glen Cove                   26        8) Jericho                    24   
    9) Roosevelt                   22       10) Roslyn                     19   
   10) MacArthur                   19       12) Friends Academy            16   
   13) Garden City                 15       14) Sewanhaka                  12   
   15) JFK Bellmore                11       16) Plainedge                  10