Just in Time Racing - Contractor License                           HY-TEK's Meet Manager
                     Section VIII Conference Dual Meets - 9/20/2018                      
                                   Bethpage State Park                                   
                                                                     
 
Boys Run CC Novice 1.5 miles
      Comp#  Name                            School                           Time Points
=========================================================================================
    1  1663  Peter Manino                 9  Massapequa                   10:12.86      1
    2  1319  Jeff Chen                   11  Herricks                     10:13.78       
    3  2028  Ben Guttman                 10  Syosset                      10:46.99      2
    4  2026  Matthew Gerosa               9  Syosset                      10:56.41      3
    5  1168  Mark Ferrara                 9  Farmingdale                  11:02.31      4
    6  2018  Tejas Chandakkar            10  Syosset                      11:10.41      5
    7  2016  Brendan Bratman             10  Syosset                      11:14.11      6
    8  1171  Angel Jean                  11  Farmingdale                  11:19.13      7
    9  1693  Timothy Langone              9  Mepham                       11:20.45       
   10  2044  Jared Nachmias              10  Syosset                      11:36.87      8
   11  2019  Even Cheng                  10  Syosset                      11:37.38      9
   12  2021  Jack Cohen                   9  Syosset                      11:37.75     10
   13  1262  Devon Enayatian              9  Great Neck North             11:39.16      1
   14  2038  Yunshu Liu                   9  Syosset                      11:39.69       
   15  1665  Matthew McAuley              9  Massapequa                   11:58.75     11
   16  2037  Dennis Liu                   9  Syosset                      12:03.74       
   17  2030  Aaron Hafkin                10  Syosset                      12:31.32       
   18  1955  Dillan Powell                9  Sewanhaka                    12:40.57       
   19  1175  Michael Ponzio              10  Farmingdale                  12:47.53     12
   20  1278  Adin Salim                   9  Great Neck North             12:48.71      2
   21  2017  Ian Brecker                  9  Syosset                      13:09.89       
   22   990  Gabriel Conner               9  Baldwin                      13:10.72       
   23  1669  Michael Ricardo              9  Massapequa                   13:11.40     13
   24  1652  Andrew Cusumano              9  Massapequa                   13:12.52     14
   25  2052  Jeremy Rangell               9  Syosset                      13:14.26       
   26  1649  Nicholas Cooney              9  Massapequa                   13:15.67     15
   27  1334  Ethan Philip                 9  Herricks                     13:26.19       
   28  1263  Rohin Greben                10  Great Neck North             13:29.54      3
   29  1279  Adam Sanders                10  Great Neck North             13:31.03      4
   30  2060  Emery Ventura               11  Syosset                      13:41.66       
   31  2039  Boris Lu                    10  Syosset                      13:56.91       
   32  2031  Joseph Hardina              11  Syosset                      14:01.69       
   33  2183  Rohan Singh                  9  Herricks                     14:25.16       
   34  2261  Daniel Geng                  9  Syosset                      14:27.80       
   35  1851  Antony Berrezueta           11  Port Washington              14:42.86       
   36  1339  Michael Tso                  9  Herricks                     14:44.91       
   37  2056  Lance Singuenco             10  Syosset                      14:51.26       
   38  5000  Om Patel                     9  Farmingdale                  14:56.19     16
   39  1055  Reuben Fonseca              11  Carey                        15:27.02       
   40  1274  Joshua Ostad                 9  Great Neck North             15:55.51      5
   41  2260  Hunter Cohen                 9  Syosset                      15:58.93       
   42  1277  Jacob Polovetsky             9  Great Neck North             15:59.66      6
   43  1185  Jacob Zietek                11  Farmingdale                  16:21.15     17
   44  1284  Brenner Yellis               9  Great Neck North             16:35.66      7
   45  1267  David Kim                    9  Great Neck North             16:45.28       
   46  1573  James Fioretti               9  MacArthur                    17:08.31       
   47  2095  Ankit Singh                 11  VS Central                   17:15.87       
   48  1198  Anthony Trenchfield          9  Freeport                     18:35.43
     


Event 3  Boys 4k Run CC Junior Varsity
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
                                                   
     
Conference 1 Results 4000 Run                                                     
  1 Kevin Ryan                12 East Meadow             5:53.6   14:38.89    1   
  2 Matthew Scardigno         10 Port Washington         6:01.5   14:58.33    2   
  3 Hugh Owens                12 Port Washington         6:02.1   14:59.94    3   
  4 Daniel Ruskin             10 Port Washington         6:05.1   15:07.28    4   
  5 Vincent Savoretti         11 East Meadow             6:07.4   15:13.14    5   
  6 Michael Kurpisz           11 East Meadow             6:09.0   15:16.95    6   
  7 Joshua Gershoff           12 East Meadow             6:11.2   15:22.49    7   
  8 Andrew Rosenberg          11 Syosset                 6:12.4   15:25.51    8   
  9 Samuel Lam                10 East Meadow             6:12.5   15:25.81    9   
 10 Isaac Goldstein           10 Port Washington         6:15.6   15:33.44   10   
 11 Nathan Aranoff            10 Port Washington         6:17.0   15:37.04   11   
 12 Paul Bauccio              10 Farmingdale             6:18.3   15:40.23   12   
 13 Manit Chugh               11 Hicksville              6:18.4   15:40.46   13   
 14 Joe Kuroda                10 Port Washington         6:18.6   15:40.89   14   
 15 Matt Rice                 10 East Meadow             6:19.8   15:43.97   15   
 16 Sebastian Castro          12 East Meadow             6:20.4   15:45.47   16   
 17 William Lane               9 Port Washington         6:21.5   15:48.18   17   
 18 Andrew Nie                11 Syosset                 6:26.4   16:00.18   18   
 19 Ryan Hilton                9 Hicksville              6:34.2   16:19.66   19   
 20 Christian Marinello       12 East Meadow             6:34.5   16:20.33        
 21 David Dagoon              11 East Meadow             6:35.1   16:22.02        
 22 Nick Burnside              9 East Meadow             6:36.9   16:26.37        
 23 Andrew Aspiras            11 Syosset                 6:37.6   16:28.18   20   
 24 Daniel Berlin             12 Syosset                 6:37.7   16:28.45   21   
 25 Max Maquet                11 Long Beach              6:38.7   16:30.88   22   
 26 Matthew Batkiewicz        11 Syosset                 6:38.8   16:31.20   23   
 27 Nick Leeb                 10 East Meadow             6:39.9   16:33.75        
 28 Carson Winters            10 Hicksville              6:42.3   16:39.71   24   
 29 Terrence McGinty           9 Port Washington         6:43.6   16:42.99        
 30 Sam Cacioppo              12 Port Washington         6:44.0   16:44.10        
 31 Luke Feeney               11 Syosset                 6:45.2   16:47.04   25   
 32 Ishaan Patel              11 Syosset                 6:45.4   16:47.46   26   
 33 Brandon Ma                11 Syosset                 6:45.5   16:47.71        
 34 Jasper Kimball            11 Port Washington         6:46.4   16:50.02        
 35 Jason Banish              11 East Meadow             6:47.6   16:53.05        
 36 Sam Cordova               10 Farmingdale             6:47.9   16:53.64   27   
 37 Jeremy Silberg            10 Port Washington         6:48.0   16:53.98        
 38 John Conaty               12 Massapequa              6:48.1   16:54.33   28   
 39 Yukaka Ito                10 Port Washington         6:50.3   16:59.72        
 40 Nathan Im                 10 Port Washington         6:50.5   17:00.24        
 41 Alex Isham                10 Syosset                 6:51.1   17:01.80        
 42 Brian Benedetto           11 East Meadow             6:51.8   17:03.32        
 43 Antonio Marrero           10 Massapequa              6:52.4   17:04.95   29   
 44 Arjun Gupta               11 Long Beach              6:52.6   17:05.41   30   
 45 Samir Khan                 9 East Meadow             6:55.2   17:11.99        
 46 Matthew Hellerman          9 Port Washington         6:56.4   17:14.94        
 47 Jalen Morales             11 East Meadow             6:56.7   17:15.59        
 48 Michael Russo             10 East Meadow             6:58.3   17:19.48        
 49 Griffin Jackson            9 Port Washington         6:59.5   17:22.53        
 50 Nathaniel Sunshine        10 Syosset                 7:01.0   17:26.33        
 51 Alex Saar                 11 Massapequa              7:01.1   17:26.60   31   
 52 Benjamin Aranoff          12 Port Washington         7:01.4   17:27.36        
 53 Maxwell Meehan             9 Port Washington         7:01.6   17:27.68        
 54 Jordan Zaia               12 Massapequa              7:05.9   17:38.39   32   
 55 Stephen Cooney            11 Massapequa              7:07.2   17:41.59   33   
 56 Jaime Grosman             10 Plainview Kennedy       7:07.7   17:42.82   34   
 57 Jack Rhein                11 Farmingdale             7:07.8   17:43.11   35   
 58 Stephen Kessler           10 Farmingdale             7:08.8   17:45.61   36   
 59 Carl Nie                  10 Syosset                 7:08.9   17:45.93        
 60 Zhong Hou                  9 Hicksville              7:11.6   17:52.58   37   
 61 Joseph Roldan             11 Hicksville              7:11.9   17:53.26   38   
 62 Kevin Connolly            10 Massapequa              7:12.0   17:53.70   39   
 63 Emmett De Bruin           11 Long Beach              7:12.2   17:54.11   40   
 64 Owen Wernow                9 Plainview Kennedy       7:12.4   17:54.57   41   
 65 Kyle Samida               10 East Meadow             7:12.8   17:55.54        
 66 Tyler Schettino           10 Port Washington         7:12.9   17:55.83        
 67 Adam Akselrod              9 East Meadow             7:14.8   18:00.62        
 68 Wilson Velasco            11 Port Washington         7:15.3   18:01.76        
 69 Jack Carty                11 Massapequa              7:16.3   18:04.44   42   
 70 Steven Edwards             9 East Meadow             7:16.6   18:04.97        
 71 Rukiya Kawaguchi          11 Port Washington         7:16.8   18:05.58        
 72 Derek Castillo            12 Hicksville              7:18.6   18:10.14   43   
 73 Nick O''Leary              9 East Meadow             7:19.3   18:11.66        
 74 Dan Cordova               12 Farmingdale             7:19.7   18:12.71   44   
 75 Rohan Mehrotra            11 Hicksville              7:20.0   18:13.59   45   
 76 Holden Meyer               9 Hicksville              7:20.3   18:14.16        
 77 Anthony Dimartino          9 Hicksville              7:20.5   18:14.86        
 78 Samuel Chon                9 Plainview Kennedy       7:21.0   18:15.90   46   
 79 Axel Gomez                10 Hicksville              7:21.8   18:17.95        
 80 Thomas Moritz              9 Hicksville              7:21.9   18:18.25        
 81 Matt Valero               12 Farmingdale             7:22.7   18:20.12   47   
 82 Alex Schwartz              9 East Meadow             7:23.3   18:21.72        
 83 Dominick Ruffini           9 Hicksville              7:24.7   18:25.12        
 84 Kabeera Singh             11 Port Washington         7:25.7   18:27.77        
 85 Jonathan Wasserman        10 Plainview Kennedy       7:26.9   18:30.65   48   
 86 Jake Gakshteyn            11 East Meadow             7:27.6   18:32.30        
 87 Patrick Hirdt             12 Oceanside               7:31.1   18:41.08   49   
 88 Aidan Feehan               9 Oceanside               7:31.2   18:41.35   50   
 89 Theodore Woodworth        11 Massapequa              7:34.2   18:48.76        
 90 Clark Lerner              11 Port Washington         7:34.5   18:49.53        
 91 John Hyde                 10 Port Washington         7:34.8   18:50.30        
 92 Harrison Owens            11 Port Washington         7:36.6   18:54.87        
 93 Frank Vereline            11 Farmingdale             7:38.5   18:59.45   51   
 94 Jason Kaplan              11 East Meadow             7:39.6   19:02.17        
 95 Chris Ignatiou             9 East Meadow             7:39.7   19:02.47        
 96 Scott Haggerty            12 Port Washington         7:40.1   19:03.59        
 97 Brian Fitzgerald          11 Farmingdale             7:41.4   19:06.64        
 98 Ian Levine                 9 Port Washington         7:42.3   19:08.84        
 99 Mitchell Klee             11 Port Washington         7:43.9   19:12.83        
100 Kuvar Bhatnagar           12 Plainview Kennedy       7:47.1   19:20.76   52   
101 Robert Horn               10 Plainview Kennedy       7:48.9   19:25.34   53   
102 Vincent Mallon            10 Massapequa              7:50.4   19:29.06        
103 William Leison            10 Massapequa              7:51.2   19:31.09        
104 Ethan Wofse                9 Port Washington         7:51.6   19:31.96        
105 Rishab Jain               11 Hicksville              7:53.8   19:37.60        
106 Zachary Gitlin            11 Port Washington         7:54.7   19:39.76        
107 Benjamin Bass             11 Plainview Kennedy       7:55.1   19:40.81   54   
108 Abraham Franchetti         9 Port Washington         7:55.3   19:41.21        
109 Ali-Sina Menhaji           9 Hicksville              7:55.5   19:41.81        
110 Ahmed Sherif-Ali          12 Farmingdale             7:59.5   19:51.70        
111 Matthew Membreno           9 Hicksville              7:59.7   19:52.14        
112 Jeremiah Cochran          11 Long Beach              8:01.4   19:56.38   55   
113 Dean Valenti              10 Farmingdale             8:02.1   19:58.03        
114 Matt Temkin               11 Plainview Kennedy       8:03.1   20:00.66        
115 Jack Candiotti            12 Oceanside               8:03.2   20:00.94   56   
116 Russell Neuwirth          12 Port Washington         8:04.0   20:02.91        
117 Michael Shu               11 Port Washington         8:04.1   20:03.22        
118 Daniel Chen               10 Port Washington         8:06.1   20:08.20        
119 Gordon Bagley              9 Port Washington         8:06.5   20:09.09        
120 Mateo Gonzalez            10 Oceanside               8:07.0   20:10.29   57   
121 Brandon Valenti            9 East Meadow             8:08.3   20:13.54        
122 Harry Thompson            11 Port Washington         8:09.0   20:15.18        
123 Troy Behar                11 Farmingdale             8:13.9   20:27.40        
124 Nick DeLuca               11 Massapequa              8:14.9   20:30.06        
125 Ajay Chhabra              10 Hicksville              8:17.4   20:36.17        
126 Cameron Augi              12 Plainview Kennedy       8:17.9   20:37.44        
127 Jacob Reyes               10 Oceanside               8:19.5   20:41.32   58   
128 Kyle Lee                  11 Hicksville              8:25.3   20:55.92        
129 Zach Kreiger               9 East Meadow             8:26.5   20:58.87        
130 jarret kim                 9 Plainview Kennedy       8:29.8   21:06.96        
131 Joseph Muratori            9 Oceanside               8:39.0   21:29.75   59   
132 Coll Liam                  9 Oceanside               8:45.2   21:45.19   60   
133 Patrick Kostal             9 Oceanside               8:46.1   21:47.45        
134 Ilan Litvak                9 Port Washington         8:46.9   21:49.39        
135 Jaeden Nunnally            9 Port Washington         8:47.5   21:51.04        
136 Scott Yanover             10 Oceanside               8:53.6   22:06.08        
137 Lokesh Vasanthakumar      10 Port Washington         9:02.5   22:28.25        
138 Giovani Cali              10 Hicksville              9:04.3   22:32.80        
139 Liam Ahearn               10 Long Beach              9:08.2   22:42.43   61   
140 Tyler Leest                9 Plainview Kennedy       9:09.0   22:44.49        
141 Michael Corsi             11 Farmingdale             9:09.6   22:45.81        
142 Daniel Correell            9 Long Beach              9:12.1   22:52.21   62   
143 Jossmarc Oliva            10 Hicksville              9:50.8   24:28.39        
144 Todd Meltzer               9 Oceanside              10:25.2   25:53.92        
Conference 2 Results 4000 Run                                                     
  1 Alexander Martucci         9 Mepham                  6:01.1   14:57.47    1   
  2 Jack Belt                  9 Garden City             6:11.3   15:22.79    2   
  3 John Bensen               12 Garden City             6:13.2   15:27.54    3   
  4 Michael Dicpinigaitis     11 Jericho                 6:19.3   15:42.65    4   
  5 Thomas Blaney             12 Manhasset HS            6:20.0   15:44.30    5   
  6 Andrew Pogue              12 Manhasset HS            6:20.2   15:44.97    6   
  7 Victor D''Angelo          12 Manhasset HS            6:20.3   15:45.24    7   
  8 Eric Tacheci              12 Manhasset HS            6:22.4   15:50.30    8   
  9 Ryan Kolin                 9 Manhasset HS            6:28.2   16:04.77    9   
 10 David DeBiasi             10 Manhasset HS            6:29.6   16:08.24   10   
 11 Bennett Maley             10 Manhasset HS            6:31.6   16:13.26   11   
 12 Kishan Batra              12 Garden City             6:33.3   16:17.39   12   
 13 Josh Ostroff               9 Mepham                  6:35.6   16:23.08   13   
 14 Daniel Islas              10 Calhoun                 6:35.7   16:23.47   14   
 15 Cody Stefan               10 Manhasset HS            6:36.5   16:25.34        
 16 Jerry Xiao                 9 Mepham                  6:37.1   16:26.87   15   
 17 Dylan McDonald            11 Garden City             6:38.9   16:31.48   16   
 18 Amokrane Aouchiche         9 Mepham                  6:39.6   16:33.04   17   
 19 Nicholas McNulty          10 Manhasset HS            6:39.7   16:33.28        
 20 Andrew Flood              10 Manhasset HS            6:40.3   16:34.95        
 21 Andrew Louie              10 Manhasset HS            6:41.7   16:38.27        
 22 Jason Wu                  10 Manhasset HS            6:45.0   16:46.62        
 23 Andrew Holtzman            9 Garden City             6:45.7   16:48.33   18   
 24 Liam Schmidt              12 MacArthur               6:48.6   16:55.41   19   
 25 Daniel Gassenhiemer        9 Jericho                 6:51.7   17:03.08   20   
 26 Simon Ferris              10 Garden City             6:52.2   17:04.48   21   
 27 Ryan Glenn                 9 Garden City             6:53.2   17:06.82   22   
 28 Austin George             11 Great Neck South        6:53.5   17:07.62   23   
 29 Alex Menoudakos           11 Garden City             6:54.5   17:10.18        
 30 James Giuffre              9 Garden City             6:54.8   17:10.97        
 31 Max Sclafani               9 Garden City             6:57.2   17:16.91        
 32 Matthew Ardito            10 Garden City             6:59.6   17:22.88        
 33 Luke Markovina            11 Jericho                 7:02.0   17:28.81   24   
 34 Tyler Conor               12 Calhoun                 7:04.7   17:35.39   25   
 35 Jay Ottomanelli            9 Garden City             7:07.9   17:43.37        
 36 Anthony Scotto             9 Mepham                  7:08.4   17:44.68   26   
 37 Steven Perez               9 Mepham                  7:10.9   17:51.02   27   
 38 Steven Lee                 9 Jericho                 7:11.2   17:51.71   28   
 39 Simion Liu                12 Herricks                7:14.7   18:00.23   29   
 40 Daniel Vazqquez            9 Garden City             7:18.1   18:08.70        
 41 Trent Biscone             12 Garden City             7:18.3   18:09.23        
 42 Alexander Rosario          9 Calhoun                 7:21.1   18:16.14   30   
 43 Thomas Donohue            10 Calhoun                 7:21.6   18:17.61   31   
 44 Christopher Coyle         10 Garden City             7:22.4   18:19.59        
 45 Jason Chen                11 Jericho                 7:25.0   18:25.92   32   
 46 Timothy Kurpiewski        10 Great Neck South        7:25.3   18:26.74   33   
 47 Samuel Leung              10 Herricks                7:25.9   18:28.06   34   
 48 Devin Edmonston           11 Herricks                7:26.1   18:28.75   35   
 49 Drew Hecht                 9 Jericho                 7:30.7   18:40.09   36   
 50 Kevin Carratu             11 Manhasset HS            7:31.3   18:41.61        
 51 Tyler Glenn                9 Garden City             7:32.6   18:44.90        
 52 Collin Plunkett           12 Garden City             7:34.6   18:49.85        
 53 Jonathan Li               10 Manhasset HS            7:35.5   18:52.08        
 54 Christopher Lum            9 Great Neck South        7:36.2   18:53.90   37   
 55 Ryan Shand                12 Calhoun                 7:37.7   18:57.54   38   
 56 Ameziane Aouchiche         9 Mepham                  7:39.3   19:01.48   39   
 57 Niko Pamas                 9 Garden City             7:40.3   19:03.89        
 58 Nick Langel               12 Great Neck South        7:40.4   19:04.19   40   
 59 Stanley Kong               9 Manhasset HS            7:40.8   19:05.29        
 60 Lucas Rose                 9 Garden City             7:41.2   19:06.33        
 61 Patrick Adams              9 Garden City             7:42.8   19:10.29        
 62 Ryan Hiew                  9 Jericho                 7:44.0   19:13.23   41   
 63 Dillon Amenn               9 MacArthur               7:44.6   19:14.57   42   
 64 Jason Guo                 10 Jericho                 7:46.6   19:19.53        
 65 Justin Lin                10 Jericho                 7:47.2   19:21.12        
 66 Andrew Lee                 9 Jericho                 7:47.5   19:21.77        
 67 Christopher Hsu           10 Manhasset HS            7:50.8   19:30.06        
 68 Bharath Venkatesan        10 Herricks                7:51.4   19:31.60   43   
 69 Daniel You                10 Jericho                 7:54.9   19:40.38        
 70 Tyler Lin                  9 Jericho                 7:59.2   19:50.98        
 71 Massimo Avellino           9 Garden City             8:01.9   19:57.54        
 72 Matthew Gaudiuso          10 Herricks                8:02.5   19:59.18   44   
 73 Thomas Crowe               9 Garden City             8:02.9   20:00.19        
 74 Elliott Rendon            11 VS Central              8:04.3   20:03.56   45   
 75 Alexander Imperial        10 Garden City             8:05.5   20:06.68        
 76 Brandon Munroe             9 VS Central              8:05.7   20:06.98   46   
 77 Daniel Angelillo          10 Mepham                  8:06.4   20:08.80        
 78 AJ Gambino                 9 Garden City             8:06.8   20:09.88        
 79 Andrew Cheung              9 Jericho                 8:07.1   20:10.59        
 80 Ryan Brosgole             10 Mepham                  8:07.6   20:11.75        
 81 Luke Cerini               10 Herricks                8:12.3   20:23.39   47   
 82 William Chen               9 Jericho                 8:13.7   20:27.05        
 83 Nicholas Seier            11 MacArthur               8:14.0   20:27.71   48   
 84 Jason Ramirez             12 MacArthur               8:14.8   20:29.77   49   
 85 Chris Mathew              11 Herricks                8:18.5   20:38.89   50   
 86 Shane Scaffidi            12 MacArthur               8:19.6   20:41.63   51   
 87 Sebastian Kaczor          11 Great Neck South        8:19.8   20:42.11   52   
 88 Juha Yoon                 11 Great Neck North        8:25.9   20:57.24        
 89 Eric Lopez                12 Calhoun                 8:28.2   21:02.94   53   
 90 Anthony Costa              9 MacArthur               8:32.2   21:13.01   54   
 91 Rich Hu                    9 Jericho                 8:33.3   21:15.72        
 92 Joseph Lucchese            9 MacArthur               8:35.7   21:21.55   55   
 93 Louis Bonventora           9 MacArthur               8:35.9   21:22.14        
 94 Benjamin Glauner          10 Manhasset HS            8:39.7   21:31.56        
 95 Vincent Dantone            9 MacArthur               8:40.2   21:32.84        
 96 Jeremy McPartland          9 Mepham                  8:41.9   21:37.08        
 97 Vivek Patel                9 Herricks                8:42.2   21:37.94        
 98 Ray Zhang                  9 Jericho                 8:45.0   21:44.90        
 99 Dan Fitzgerald             9 Mepham                  8:46.2   21:47.85        
100 Jack Monaco                9 Garden City             8:46.7   21:49.12        
101 Aaron Bhavnani             9 Jericho                 8:50.8   21:59.29        
102 luke philip               11 Herricks                8:52.1   22:02.41        
103 Alex Suh                  10 Jericho                 8:52.5   22:03.34        
104 Nicholas Petruso          10 Manhasset HS            8:54.4   22:08.04        
105 Alexander Wu               9 Great Neck South        8:58.9   22:19.30   56   
106 Rubin Thind               10 MacArthur               9:04.5   22:33.31        
107 Brendan Carr              10 MacArthur               9:06.1   22:37.33        
108 Kevin Chan                10 Herricks                9:07.1   22:39.74        
109 Raising Lan                9 Great Neck South        9:10.6   22:48.36   57   
110 Antonio Padilla            9 VS Central              9:11.1   22:49.60   58   
111 Noel Ortega                9 VS Central              9:17.3   23:05.03   59   
112 Aadhithan Murugaverl      10 Jericho                 9:18.2   23:07.32        
113 Travis Chu                 9 Great Neck South        9:18.9   23:09.00        
114 Christopher Meyer          9 VS Central              9:26.2   23:27.21   60   
115 Ben Borsykowsky            9 Herricks                9:26.5   23:27.91        
116 Mathew Pietranello        11 Calhoun                 9:29.3   23:34.80   61   
117 Jack Zgombic               9 Herricks                9:50.1   24:26.48        
118 Jonathon Nieves           12 MacArthur               9:51.4   24:29.73        
119 Joel Philip               11 VS Central              9:56.3   24:42.09   62   
120 Michael Zhang              9 Jericho                 9:57.4   24:44.77        
121 Ethan Zhu                  9 Jericho                 9:58.8   24:48.14        
122 Josh Cheuk                 9 Jericho                10:02.9   24:58.37        
123 Conor Slevin              11 Manhasset HS           10:10.4   25:16.92        
124 Bill Liu                  10 Jericho                10:11.2   25:18.96        
125 Aidan Hamou                9 Mepham                 10:16.8   25:32.88        
126 Evan Ramirez               9 Mepham                 10:24.7   25:52.54        
127 Ryan Pekoff               10 Mepham                 10:25.6   25:54.92        
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference 1 Results 4000 Run                                                     
   1 East Meadow                  28    1    5    6    7    9   15   16           
      Total Time:  1:15:57.28                                                     
         Average:    15:11.46                                                     
   2 Port Washington              30    2    3    4   10   11   14   17           
      Total Time:  1:16:16.03                                                     
         Average:    15:15.21                                                     
   3 Syosset                      90    8   18   20   21   23   25   26           
      Total Time:  1:20:53.52                                                     
         Average:    16:10.71                                                     
   4 Hicksville                  131   13   19   24   37   38   43   45           
      Total Time:  1:24:25.67                                                     
         Average:    16:53.14                                                     
   5 Massapequa                  153   28   29   31   32   33   39   42           
      Total Time:  1:26:45.86                                                     
         Average:    17:21.18                                                     
   6 Farmingdale                 154   12   27   35   36   44   47   51           
      Total Time:  1:26:15.30                                                     
         Average:    17:15.06                                                     
   7 Long Beach                  208   22   30   40   55   61   62                
      Total Time:  1:34:09.21                                                     
         Average:    18:49.85                                                     
   8 Plainview Kennedy           221   34   41   46   48   52   53   54           
      Total Time:  1:31:44.70                                                     
         Average:    18:20.94                                                     
   9 Oceanside                   270   49   50   56   57   58   59   60           
      Total Time:  1:38:14.98                                                     
         Average:    19:39.00                                                     
Conference 2 Results 4000 Run                                                     
   1 Manhasset HS                 35    5    6    7    8    9   10   11           
      Total Time:  1:19:09.58                                                     
         Average:    15:49.92                                                     
   2 Garden City                  51    2    3   12   16   18   21   22           
      Total Time:  1:20:27.53                                                     
         Average:    16:05.51                                                     
   3 Mepham                       72    1   13   15   17   26   27   39           
      Total Time:  1:22:05.14                                                     
         Average:    16:25.03                                                     
   4 Jericho                     108    4   20   24   28   32   36   41           
      Total Time:  1:26:32.17                                                     
         Average:    17:18.44                                                     
   5 Calhoun                     138   14   25   30   31   38   53   61           
      Total Time:  1:29:30.15                                                     
         Average:    17:54.03                                                     
   6 Herricks                    185   29   34   35   43   44   47   50           
      Total Time:  1:34:27.82                                                     
         Average:    18:53.57                                                     
   7 Great Neck South            185   23   33   37   40   52   56   57           
      Total Time:  1:34:14.56                                                     
         Average:    18:50.92                                                     
   8 MacArthur                   209   19   42   48   49   51   54   55           
      Total Time:  1:37:49.09                                                     
         Average:    19:33.82                                                     
   9 VS Central                  268   45   46   58   59   60   62                
      Total Time:  1:49:32.38                                                     
         Average:    21:54.48    
                                                 
  

Event 5  Boys 4k Run CC
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference 1 Results 4000 Run                                                     
  1 Patrick Smyth             12 Farmingdale             5:31.7   13:44.46    1   
  2 Oliver Melara-Perez       10 Port Washington         5:33.7   13:49.29    2   
  3 Noah Loewy                10 Port Washington         5:34.3   13:50.82    3   
  4 Anthony Diaz              10 Farmingdale             5:38.8   14:01.95    4   
  5 Nicholas Scardigno        12 Port Washington         5:41.8   14:09.34    5   
  6 Justin Hill               11 Port Washington         5:46.7   14:21.71    6   
  7 Max Friedman              12 Port Washington         5:47.5   14:23.61    7   
  8 Colin Funk                 9 Port Washington         5:50.1   14:30.01    8   
  9 Jonathan Lelis DeSousa    10 Long Beach              5:52.4   14:35.84    9   
 10 Ben Goldstein             12 Port Washington         5:52.6   14:36.19   10   
 11 Kevin Taylor               9 Port Washington         5:53.3   14:38.12        
 12 Christopher DiLillo       12 Port Washington         5:56.3   14:45.39        
 13 Nathaniel Kimball         10 Port Washington         5:59.3   14:53.00        
 14 Ethan Grassini            11 Long Beach              6:10.1   15:19.76   11   
 15 Sean Rae                  11 Farmingdale             6:12.0   15:24.48   12   
 16 Matt Volpe                10 Long Beach              6:17.9   15:39.11   13   
 17 Dylan Sofield             10 Long Beach              6:27.2   16:02.35   14   
 18 Thomas Hilbert            12 Farmingdale             6:29.8   16:08.62   15   
 19 Sam Godson                11 Long Beach              6:30.8   16:11.17   16   
 20 Aron Langston              9 Long Beach              6:32.4   16:15.11   17   
 21 Emilio Diaz               12 Farmingdale             6:36.0   16:24.14   18   
 22 Jack Rand                 11 Long Beach              6:38.5   16:30.43   19   
 23 Rob Mongitore             12 Farmingdale             6:45.9   16:48.70   20   
 24 Anthony Cafaro            11 Long Beach              7:15.2   18:01.55        
 25 Lewis Webb                11 Hempstead               8:14.2   20:28.16        
Conference 2 Results 4000 Run                                                     
  1 Sean Bottalico            12 Calhoun                 5:41.6   14:08.92    1   
  2 Jason Maynard             11 MacArthur               5:41.9   14:09.58    2   
  3 Brendan Rosario           12 Calhoun                 5:42.4   14:10.91    3   
  4 Daniel Maass              11 Manhasset HS            5:46.1   14:20.08    4   
  5 Braeden Vieni             10 Calhoun                 5:51.2   14:32.76    5   
  6 Ryan Happel               12 Calhoun                 5:52.0   14:34.75    6   
  7 Kenneth Proccaci          10 Carey                   5:52.7   14:36.65    7   
  8 Max Craven                10 Manhasset HS            5:53.1   14:37.51    8   
  9 Timothy Fruhauf           11 Manhasset HS            5:53.7   14:39.00    9   
 10 Fletcher Wilson           10 Manhasset HS            5:54.3   14:40.56   10   
 11 Matthew Kiley             11 Manhasset HS            5:57.8   14:49.24   11   
 12 Michael Yarrington        11 Manhasset HS            5:59.8   14:54.18   12   
 13 Ben Reilly                12 Manhasset HS            6:03.5   15:03.33   13   
 14 Christopher Miliano       12 Carey                   6:09.7   15:18.88   14   
 15 Alex Schlaefer            11 Manhasset HS            6:10.9   15:21.84        
 16 Christopher Gioia         12 Carey                   6:16.4   15:35.55   15   
 17 Steven Multer             11 Calhoun                 6:17.2   15:37.49   16   
 18 Daniel O''Neill           10 Manhasset HS            6:19.1   15:42.24        
 19 Ryan Derasse               9 Manhasset HS            6:22.7   15:51.07        
 20 Pedro Sandoval             9 MacArthur               6:28.6   16:05.79   17   
 21 Chris Vartoukian          10 MacArthur               6:31.6   16:13.31   18   
 22 Aidan Kopelman             9 Calhoun                 6:31.7   16:13.58   19   
 23 Alfredo Benaidez          10 MacArthur               6:32.5   16:15.40   20   
 24 Johnny Ramsoomye          10 MacArthur               6:42.3   16:39.90   21   
 25 Tim Trainor                9 MacArthur               6:43.9   16:43.71   22   
 26 Aiden DeLeo               11 Carey                   6:46.1   16:49.26   23   
 27 Really Brennan            11 Calhoun                 6:50.9   17:01.22   24   
 28 Pete Agate                12 Carey                   6:57.7   17:18.09   25   
 29 Jake Cavalli              10 Carey                   7:02.9   17:31.12   26   
 30 Lucas Aherens             10 Calhoun                 7:10.6   17:50.04        
 31 Matt Fioretti             10 MacArthur               7:13.7   17:57.93   27   
 32 Tommaso Coraci            12 Carey                   7:20.4   18:14.39   28   
 33 Frank Beslity             10 MacArthur               7:25.1   18:26.08        
 34 Gabe Brando               11 MacArthur               7:41.3   19:06.50        
 35 Robert Mortarana          12 MacArthur               7:45.7   19:17.27        
 36 Luca Agostiti             11 Carey                   7:48.4   19:24.06        
 37 Nicholas Marcino           9 Carey                   8:59.0   22:19.70        
 38 Abin Joseph               12 Carey                  10:03.5   24:59.80        
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference 1 Results 4000 Run                                                     
   1 Port Washington              23    2    3    5    6    7    8   10           
      Total Time:  1:10:34.77                                                     
         Average:    14:06.96                                                     
   2 Farmingdale                  50    1    4   12   15   18   20                
      Total Time:  1:15:43.65                                                     
         Average:    15:08.73                                                     
   3 Long Beach                   63    9   11   13   14   16   17   19           
      Total Time:  1:17:48.23                                                     
         Average:    15:33.65                                                     
Conference 2 Results 4000 Run                                                     
   1 Calhoun                      31    1    3    5    6   16   19   24           
      Total Time:  1:13:04.83                                                     
         Average:    14:36.97                                                     
   2 Manhasset HS                 42    4    8    9   10   11   12   13           
      Total Time:  1:13:06.39                                                     
         Average:    14:37.28                                                     
   3 MacArthur                    78    2   17   18   20   21   22   27           
      Total Time:  1:19:23.98                                                     
         Average:    15:52.80                                                     
   4 Carey                        84    7   14   15   23   25   26   28           
      Total Time:  1:19:38.43                                                     
         Average:    15:55.69  



Event 7  Boys 4k Run CC
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference 1 Results 4000 Run                                                     
  1 Liam Graff                11 Baldwin                 6:17.4   14:17.57    1   
  2 Patrick Mulvey            11 Baldwin                 6:31.2   14:49.11    2   
  3 Brian Scannell            12 Baldwin                 6:40.3   15:09.75    3   
  4 Tristan Degen             10 Oceanside               6:40.5   15:10.12    4   
  5 Jason Bier                10 Oceanside               6:45.7   15:21.87    5   
  6 Thomas Swindell           11 Baldwin                 6:49.2   15:29.98    6   
  7 Adam Garcia               11 Baldwin                 6:50.8   15:33.64    7   
  8 Vincent Matarese          12 Oceanside               6:52.8   15:38.15    8   
  9 Andres Bell               12 Freeport                6:54.7   15:42.49    9   
 10 Trevor Rinn                9 Oceanside               7:08.1   16:12.81   10   
 11 Nicholas Marchetti        11 Oceanside               7:18.0   16:35.30   11   
 12 Anthony Ranieri           12 Oceanside               7:19.0   16:37.67   12   
 13 Dylan Pigott              10 Baldwin                 7:20.2   16:40.28   13   
 14 Jahmel Maynor-Mendez      12 Freeport                7:31.9   17:06.87   14   
 15 Nathniel Blades           10 Freeport                7:38.3   17:21.49   15   
 16 Dillion Silva             12 Oceanside               7:43.4   17:33.17   16   
 17 Oscar Brown               11 Freeport                7:52.5   17:53.80   17   
 18 Justin Stuart             11 Baldwin                 7:57.5   18:05.16   18   
 19 Ryan Worrell              11 Baldwin                 8:02.1   18:15.49        
 20 Curtis Finch              11 Baldwin                 8:02.9   18:17.31        
 21 Kyle Oyeniran             10 Freeport                9:33.8   21:44.00   19   
Conference 2 Results 4000 Run                                                     
  1 Scott Henneberger         11 Garden City             6:11.5   14:04.15    1   
  2 Maor Amar                 12 Great Neck North        6:15.0   14:12.07    2   
  3 Michael Greco             12 Garden City             6:19.4   14:22.15    3   
  4 Grant Krawiec             11 Garden City             6:26.6   14:38.58    4   
  5 Adam Vuoso                 9 Garden City             6:27.0   14:39.40    5   
  6 Kealan Mullally           10 Garden City             6:29.8   14:45.92    6   
  7 Daniel Sedgh              11 Great Neck North        6:33.7   14:54.75    7   
  8 Jack Lasalla              11 Garden City             6:35.6   14:59.00    8   
  9 Daniel Ferreira           12 Garden City             6:38.7   15:06.00    9   
 10 Emmett Conway             11 VS Central              6:44.2   15:18.54        
 11 John Sprufero             11 Garden City             6:54.5   15:41.96        
 12 Anthony Suau              10 Garden City             7:00.4   15:55.43        
 13 Nicolas Ragas             10 Garden City             7:04.1   16:03.77        
 14 Yoni Pinsky               11 Great Neck North        7:15.8   16:30.38   10   
 15 Jan Kaluta                11 Great Neck North        7:17.9   16:35.04   11   
 16 aaron Ohebshalom           9 Great Neck North        7:20.6   16:41.32   12   
 17 Jonathan Moalemi           9 Great Neck North        7:21.4   16:43.18   13   
 18 Alevander Toboroki         9 Great Neck North        8:05.4   18:23.04   14   
 19 Faizan Elahi              11 VS Central              8:07.5   18:27.89        
 20 Matthew Marquez           11 VS Central              8:13.2   18:40.75        
 21 Ethan Citron              12 Great Neck North        8:25.3   19:08.25        
 22 Jared Astrof              10 Great Neck North        8:26.1   19:10.20        
 23 Simon Malekan              9 Great Neck North        9:00.8   20:28.99        
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference 1 Results 4000 Run                                                     
   1 Baldwin                      19    1    2    3    6    7   13   18           
      Total Time:  1:15:20.05                                                     
         Average:    15:04.01                                                     
   2 Oceanside                    38    4    5    8   10   11   12   16           
      Total Time:  1:18:58.25                                                     
         Average:    15:47.65                                                     
   3 Freeport                     74    9   14   15   17   19                     
      Total Time:  1:29:48.65                                                     
         Average:    17:57.73                                                     
Conference 2 Results 4000 Run                                                     
   1 Garden City                  19    1    3    4    5    6    8    9           
      Total Time:  1:12:30.20                                                     
         Average:    14:30.04                                                     
   2 Great Neck North             42    2    7   10   11   12   13   14           
      Total Time:  1:18:53.56                                                     
         Average:    15:46.72 
  


Event 9  Boys 4k Run CC
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference 1 Results 4000 Run                                                     
  1 Charles LaMassa           12 Massapequa              6:13.6   14:08.92    1   
  2 Mike Turner               12 Massapequa              6:14.2   14:10.28    2   
  3 kyle meyers                9 Plainview Kennedy       6:15.1   14:12.51    3   
  4 Tyler Goldstein           12 Plainview Kennedy       6:21.5   14:27.02    4   
  5 Luke Jarski               11 Massapequa              6:29.3   14:44.71    5   
  6 Chris Drury               12 Massapequa              6:41.1   15:11.39    6   
  7 Michael Holihan           10 Massapequa              6:44.9   15:20.09    7   
  8 Christian Snyder          11 Massapequa              6:48.2   15:27.73    8   
  9 Matt Ferrara              11 Plainview Kennedy       6:53.0   15:38.52    9   
 10 Sean Wilde                10 Massapequa              7:00.3   15:55.03   10   
 11 Michael Bank              11 Massapequa              7:02.3   15:59.79        
 12 Gregory Keis              11 Plainview Kennedy       7:04.3   16:04.25   11   
 13 Carson Turco              12 Massapequa              7:13.3   16:24.79        
 14 Ethan Straus              10 Plainview Kennedy       7:15.3   16:29.21   12   
 15 Evan Hitsky               11 Plainview Kennedy       7:19.6   16:38.91   13   
 16 Tyler Augi                12 Plainview Kennedy       7:21.2   16:42.58   14   
 17 Christian Williams        12 Massapequa              7:24.9   16:51.04        
 18 KaLee Tolentino           12 Plainview Kennedy       7:32.6   17:08.63        
 19 Ronald Cheng              10 Plainview Kennedy       7:33.3   17:10.15        
 20 Kevin Moran               10 Westbury                7:53.1   17:55.13        
 21 Noel Guevara              10 Westbury                8:47.5   19:58.71        
 22 Andrew Castaneda           9 Westbury                8:57.6   20:21.75        
Conference 2 Results 4000 Run                                                     
  1 Brendan Moehringer        12 Mepham                  6:10.7   14:02.51    1   
  2 Rahul Maharjan            10 Sewanhaka               6:20.5   14:24.67    2   
  3 Liam Donohue              10 Mepham                  6:38.9   15:06.48    3   
  4 Thomas Bodendorf          12 Mepham                  6:47.2   15:25.41    4   
  5 Peter Martorana           12 Mepham                  6:49.5   15:30.54    5   
  6 Raymond Ortega             9 Sewanhaka               6:55.7   15:44.60    6   
  7 Matthew Marino            10 Mepham                  6:56.7   15:46.92    7   
  8 Dillon Pekoff             12 Mepham                  7:07.6   16:11.84    8   
  9 Anthony Edwards           12 Elmont                  7:14.9   16:28.36    9   
 10 Jeremiah Omeike           11 Elmont                  7:18.0   16:35.38   10   
 11 Jean Desir                11 Elmont                  7:22.9   16:46.53   11   
 12 Kevin Charles             10 Sewanhaka               7:34.4   17:12.53   12   
 13 dylan norrby              10 Sewanhaka               7:35.8   17:15.85   13   
 14 Reinaldo Powell           11 Elmont                  7:40.6   17:26.78   14   
 15 Michael Guglielmo         11 Sewanhaka               7:45.4   17:37.70   15   
 16 Michael Peck              11 Elmont                  8:21.5   18:59.61   16   
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference 1 Results 4000 Run                                                     
   1 Massapequa                   21    1    2    5    6    7    8   10           
      Total Time:  1:13:35.39                                                     
         Average:    14:43.08                                                     
   2 Plainview Kennedy            39    3    4    9   11   12   13   14           
      Total Time:  1:16:51.51                                                     
         Average:    15:22.31                                                     
Conference 2 Results 4000 Run                                                     
   1 Mepham                       20    1    3    4    5    7    8                
      Total Time:  1:15:51.86                                                     
         Average:    15:10.38                                                     
   2 Sewanhaka                    48    2    6   12   13   15                     
      Total Time:  1:22:15.35                                                     
         Average:    16:27.07                                                     
   3 Elmont                       60    9   10   11   14   16                     
      Total Time:  1:26:16.66                                                     
         Average:    17:15.34



Event 11  Boys 4k Run CC
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference 1 Results 4000 Run                                                     
  1 Luis Carrillo Rubio       11 Hicksville              5:56.3   13:29.74    1   
  2 Bryan Villafuerte         12 East Meadow             5:57.4   13:32.21    2   
  3 Aaron Li                  12 Hicksville              5:59.9   13:37.77    3   
  4 Zachary Van Houten        10 East Meadow             6:02.3   13:43.21    4   
  5 John Meah                 12 East Meadow             6:06.5   13:52.90    5   
  6 Matthew Owens             11 East Meadow             6:12.1   14:05.56    6   
  7 Jayden Abraham            10 East Meadow             6:12.7   14:06.85    7   
  8 Glenn Newberger           12 East Meadow             6:15.2   14:12.62    8   
  9 Shivansh Kumar            11 Hicksville              6:15.4   14:13.03    9   
 10 Christian Sekosan         12 Hicksville              6:24.9   14:34.71   10   
 11 Nick Chimienti             9 East Meadow             6:25.0   14:34.99   11   
 12 Sean Ahearn               12 Syosset                 6:27.3   14:40.20   12   
 13 Nicholas Mastandrea       11 Syosset                 6:27.4   14:40.46   13   
 14 Gary Sautner              12 Syosset                 6:27.6   14:40.72   14   
 15 Anthony Leeb              12 East Meadow             6:32.9   14:52.92        
 16 Nathaniel Miller          12 Uniondale               6:41.8   15:12.99   15   
 17 Michael Cuomo             10 Hicksville              6:44.7   15:19.68   16   
 18 Logan Frain               11 Syosset                 6:45.0   15:20.37   17   
 19 Ryan DeRosa               12 East Meadow             6:50.9   15:33.77        
 20 Eugene Thomas             11 Hicksville              6:51.8   15:35.88   18   
 21 Joseph Glaudino            9 Hicksville              6:56.7   15:46.90   19   
 22 Jake D''Alto              11 East Meadow             6:58.3   15:50.64        
 23 Jordan Altman              8 Syosset                 6:59.4   15:53.18   20   
 24 Justin DePinto            11 Syosset                 6:59.7   15:53.81   21   
 25 Hunter Pick               11 Syosset                 7:01.9   15:58.68   22   
 26 Jack Baxt                 11 Syosset                 7:02.4   15:59.85        
 27 Alex Rangell              11 Syosset                 7:08.0   16:12.60        
 28 Kevin Mohtadi             11 Syosset                 7:08.1   16:12.91        
 29 Erik Allen                12 Uniondale               7:15.5   16:29.77   23   
 30 Lotrell Lindsay           12 Uniondale               7:15.8   16:30.35   24   
 31 Malik Barrett             12 Uniondale               7:33.0   17:09.44   25   
 32 Darious Pickett           12 Uniondale               7:54.5   17:58.30   26   
 33 Jadan Hanson              11 Uniondale               8:27.5   19:13.25   27   
 34 Christian Jacob            9 Uniondale               8:58.7   20:24.31   28   
Conference 2 Results 4000 Run                                                     
  1 Kailen McCauley            9 Herricks                6:04.1   13:47.35    1   
  2 Richard Kanders           11 Great Neck South        6:10.9   14:02.94    2   
  3 Eric Shu                  10 Great Neck South        6:13.8   14:09.35    3   
  4 Justin Hu                 11 Great Neck South        6:17.2   14:17.25    4   
  5 Kenneth Tan               12 Great Neck South        6:18.7   14:20.51    5   
  6 Justin Murillo            12 New Hyde Park           6:19.2   14:21.76    6   
  7 Max Baggett               10 Jericho                 6:26.5   14:38.39    7   
  8 Spencer Lee               10 Great Neck South        6:31.4   14:49.46    8   
  9 Brian Cho                 12 Great Neck South        6:35.5   14:58.81    9   
 10 Michael Lu                12 Great Neck South        6:38.6   15:05.93   10   
 11 Joshua Chung              12 New Hyde Park           6:44.5   15:19.19   11   
 12 Alexander Kasper           9 Jericho                 6:47.2   15:25.35   12   
 13 Barry Zhang               10 Jericho                 6:47.9   15:27.02   13   
 14 Theodore Chang            11 Great Neck South        6:48.8   15:29.01        
 15 Andrew Istomin             9 Jericho                 6:54.7   15:42.36   14   
 16 Jack Nichols              12 New Hyde Park           6:55.6   15:44.52   15   
 17 Aadarsh Yagnik            10 Jericho                 6:56.2   15:45.82   16   
 18 Brandon Tso               11 Jericho                 6:58.8   15:51.76   17   
 19 Avnoor Deol               10 Great Neck South        6:59.6   15:53.52        
 20 Anthony Schembeck         10 New Hyde Park           7:05.4   16:06.82   18   
 21 Bryan Lo                  11 New Hyde Park           7:08.5   16:13.84   19   
 22 William Hu                10 Jericho                 7:21.4   16:43.13   20   
 23 Joven Fong                 9 Herricks                7:24.0   16:49.00   21   
 24 Keneil Soni                9 Herricks                7:24.1   16:49.28   22   
 25 Jordan Liao                9 Herricks                7:30.9   17:04.73   23   
 26 Jeff Jijy                 12 New Hyde Park           7:31.9   17:06.99   24   
 27 Andy Jiang                10 Jericho                 7:35.6   17:15.31        
 28 Jared Martin              11 Herricks                7:40.6   17:26.78   25   
 29 Bill Yildiz                9 Jericho                 7:44.4   17:35.35        
 30 Ryan Li                   11 Herricks                7:51.1   17:50.52   26   
 31 George Liu                10 Herricks                7:51.5   17:51.49   27   
 32 Kareem Allen-Austin       11 Great Neck South        7:52.4   17:53.60        
 33 Riley Kiernan             11 Herricks                7:53.3   17:55.68        
 34 Aditya Jindal             12 New Hyde Park           7:54.6   17:58.60   28   
 35 Alex Dones                 9 New Hyde Park           7:58.2   18:06.73        
 36 Tobin James               12 New Hyde Park           8:02.3   18:16.12        
 37 Manfred Fong              11 Herricks                8:15.5   18:45.95        
 38 Gary Zhang                 9 Herricks                8:34.2   19:28.46        
 39 Christian Barbieri        12 New Hyde Park           8:34.8   19:29.84        
 40 Alben Benny               12 New Hyde Park           8:55.5   20:16.85        
 41 Gregory Manzano            9 New Hyde Park           8:57.6   20:21.72        
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference 1 Results 4000 Run                                                     
   1 East Meadow                  24    2    4    5    6    7    8   11           
      Total Time:  1:09:20.73                                                     
         Average:    13:52.15                                                     
   2 Hicksville                   39    1    3    9   10   16   18   19           
      Total Time:  1:11:14.93                                                     
         Average:    14:14.99                                                     
   3 Syosset                      76   12   13   14   17   20   21   22           
      Total Time:  1:15:14.93                                                     
         Average:    15:02.99                                                     
   4 Uniondale                   113   15   23   24   25   26   27   28           
      Total Time:  1:23:20.85                                                     
         Average:    16:40.17                                                     
Conference 2 Results 4000 Run                                                     
   1 Great Neck South             22    2    3    4    5    8    9   10           
      Total Time:  1:11:39.51                                                     
         Average:    14:19.91                                                     
   2 Jericho                      62    7   12   13   14   16   17   20           
      Total Time:  1:16:58.94                                                     
         Average:    15:23.79                                                     
   3 New Hyde Park                69    6   11   15   18   19   24   28           
      Total Time:  1:17:46.13                                                     
         Average:    15:33.23                                                     
   4 Herricks                     92    1   21   22   23   25   26   27           
      Total Time:  1:21:57.14                                                     
         Average:    16:23.43