Just in Time Racing - Contractor License                           HY-TEK's Meet Manager
                     Section VIII Conference Dual Meets - 10/1/2018                      
                                   Bethpage State Park                                   
                                  Last Completed Event                                   
 
Boys Novice 1.5 m
      Comp#  Name                            School                           Time Points
=========================================================================================
    1  1751  Luke Reagan                 12  North Shore                   9:45.64       
    2  1740  Andrew Gerard               12  North Shore                  10:42.34       
    3  2044  Jared Nachmias              10  Syosset                      10:59.31      1
    4  2036  Jack Lagando                11  Syosset                      11:10.78      2
    5  1460  Jack Racer                  11  Jfk Bellmore                 11:19.77      1
    6  2014  Stephen Berg                 9  Syosset                      11:24.92      3
    7  1650  Peter Cooney                 9  Massapequa                   11:50.41       
    8  2027  Ben Gruber                  10  Syosset                      11:59.30      4
    9  1669  Michael Ricardo              9  Massapequa                   12:14.99       
   10  2019  Even Cheng                  10  Syosset                      12:17.34      5
   11  2038  Yunshu Liu                   9  Syosset                      12:18.50      6
   12  2030  Aaron Hafkin                10  Syosset                      12:22.03      7
   13  2037  Dennis Liu                   9  Syosset                      12:26.29       
   14  1652  Andrew Cusumano              9  Massapequa                   12:32.16       
   15   990  Gabriel Conner               9  Baldwin                      12:39.44       
   16  1453  James LaSalle                9  Jfk Bellmore                 12:42.75      2
   17  2060  Emery Ventura               11  Syosset                      12:49.49       
   18  2032  Nick Helguero               10  Syosset                      12:53.52       
   19  2017  Ian Brecker                  9  Syosset                      13:01.50       
   20  2039  Boris Lu                    10  Syosset                      13:19.59       
   21  1458  Bryan Perez                 12  Jfk Bellmore                 13:34.50      3
   22  2137  Garrett Gunn                 9  Wantagh                      13:51.10       
   23  2052  Jeremy Rangell               9  Syosset                      13:54.41       
   24  2261  Daniel Geng                  9  Syosset                      14:01.21       
   25  1455  Justin Lehrfeld              9  Jfk Bellmore                 14:04.67      4
   26  1452  James Guida                  9  Jfk Bellmore                 14:05.25      5
   27  1457  Aidan Orr                    9  Jfk Bellmore                 14:05.48      6
   28  2031  Joseph Hardina              11  Syosset                      14:45.56       
   29  2056  Lance Singuenco             10  Syosset                      15:44.75       
   30  2102  Ethan Davila                 9  VS North                     15:50.08       
   31  1735  Daniel Becker                9  North Shore                  18:31.44       
   32  2254  Michael Muratori             9  Oceanside                    18:55.45       
   33  1817  Daniel Kussman               9  Plainedge                    19:01.82       
   34  1857  Anthony De Nisco             9  Port Washington              19:32.32       
   35  1198  Anthony Trenchfield          9  Freeport                     22:03.61
  

Event 3  Boys 5k Run CC Junior Varsity
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
        
Conference 1 Results 5000 Run                                                     
  1 Jordan Altman              8 Syosset                 5:58.6   18:34.03    1   
  2 Colin Funk                 9 Port Washington         6:00.8   18:40.70    2   
  3 Hugh Owens                12 Port Washington         6:08.5   19:04.62    3   
  4 Isaac Goldstein           10 Port Washington         6:16.9   19:30.74    4   
  5 Nathan Aranoff            10 Port Washington         6:18.8   19:36.83    5   
  6 Ishaan Patel              11 Syosset                 6:23.3   19:50.77    6   
  7 Joe Kuroda                10 Port Washington         6:26.9   20:02.00    7   
  8 William Lane               9 Port Washington         6:27.1   20:02.56    8   
  9 Christopher DiLillo       12 Port Washington         6:31.2   20:15.27    9   
 10 Daniel Berlin             12 Syosset                 6:32.9   20:20.61   10   
 11 Luke Feeney               11 Syosset                 6:33.6   20:22.60   11   
 12 Jake Lightner              9 Plainview Kennedy       6:35.4   20:28.22   12   
 13 Sebastian Castro          12 East Meadow             6:36.1   20:30.58   13   
 14 Andrew Nie                11 Syosset                 6:40.1   20:42.92   14   
 15 Matt Rice                 10 East Meadow             6:40.7   20:44.75   15   
 16 Jeremy Silberg            10 Port Washington         6:43.3   20:52.88        
 17 Aidan Kelly               11 Farmingdale             6:44.5   20:56.63   16   
 18 Daniel Kasin              12 Massapequa              6:50.7   21:16.00   17   
 19 Matthew Batkiewicz        11 Syosset                 6:51.3   21:17.81   18   
 20 Jalen Morales             11 East Meadow             6:52.2   21:20.40   19   
 21 Christian Marinello       12 East Meadow             6:53.3   21:23.83   20   
 22 Michael Bischoff           9 Port Washington         6:54.0   21:26.04        
 23 Sam Cordova               10 Farmingdale             6:54.5   21:27.56   21   
 24 Michael Russo             10 East Meadow             6:56.3   21:33.14   22   
 25 Carl Nie                  10 Syosset                 6:56.7   21:34.41   23   
 26 Nathan Im                 10 Port Washington         6:57.0   21:35.48        
 27 Griffin Jackson            9 Port Washington         6:57.6   21:37.34        
 28 Yukaka Ito                10 Port Washington         6:58.5   21:40.02        
 29 Terrence McGinty           9 Port Washington         6:59.1   21:41.95        
 30 Alex Saar                 11 Massapequa              6:59.5   21:43.15   24   
 31 Brian Benedetto           11 East Meadow             7:00.5   21:46.30   25   
 32 Ryan Hilton                9 Hicksville              7:00.6   21:46.58   26   
 33 Nick Burnside              9 East Meadow             7:01.1   21:48.14   27   
 34 Maxwell Meehan             9 Port Washington         7:02.0   21:50.89        
 35 Jack Carty                11 Massapequa              7:02.2   21:51.63   28   
 36 Sam Cacioppo              12 Port Washington         7:02.6   21:52.71        
 37 Ben Guttman               10 Syosset                 7:02.7   21:53.12        
 38 Andrew Aspiras            11 Syosset                 7:03.2   21:54.71        
 39 Matthew Gerosa             9 Syosset                 7:03.7   21:56.22        
 40 Nathaniel Sunshine        10 Syosset                 7:04.5   21:58.89        
 41 Samir Khan                 9 East Meadow             7:04.6   21:59.18        
 42 Benjamin Aranoff          12 Port Washington         7:07.0   22:06.36        
 43 Joseph Schnatterr         10 Massapequa              7:09.4   22:13.95   29   
 44 Emmett De Bruin           11 Long Beach              7:10.8   22:18.24   30   
 45 John Conaty               12 Massapequa              7:11.9   22:21.67   31   
 46 Stephen Kessler           10 Farmingdale             7:12.6   22:23.88   32   
 47 Aaditya Vaghela           11 Hicksville              7:13.4   22:26.40   33   
 48 Wilson Velasco            11 Port Washington         7:18.1   22:41.00        
 49 Rukiya Kawaguchi          11 Port Washington         7:18.2   22:41.24        
 50 Axel Gomez                10 Hicksville              7:20.1   22:47.05   34   
 51 Stephen Cooney            11 Massapequa              7:21.2   22:50.65   35   
 52 Ryan Worrell              11 Baldwin                 7:21.6   22:52.00        
 53 Asher Charno               9 Port Washington         7:22.3   22:53.95        
 54 Anthony Cafaro            11 Long Beach              7:23.1   22:56.50   36   
 55 Mark Ferrara               9 Farmingdale             7:23.3   22:57.15   37   
 56 Justin Stuart             11 Baldwin                 7:23.4   22:57.47        
 57 Kevin Connolly            10 Massapequa              7:23.9   22:59.11   38   
 58 Gavin Rogers              11 Farmingdale             7:25.6   23:04.29   39   
 59 Tyler Schettino           10 Port Washington         7:27.5   23:10.32        
 60 Ojas Chaudhary             9 Plainview Kennedy       7:30.9   23:20.81   40   
 61 Kabeera Singh             11 Port Washington         7:31.0   23:21.19        
 62 Anthony Dimartino          9 Hicksville              7:31.8   23:23.66   41   
 63 Jaeden Nunnally            9 Port Washington         7:33.9   23:30.05        
 64 Jack Rhein                11 Farmingdale             7:34.1   23:30.58   42   
 65 John Hyde                 10 Port Washington         7:34.8   23:32.79        
 66 Steven Higgins            11 Massapequa              7:35.9   23:36.41        
 67 Kyle Samida               10 East Meadow             7:36.1   23:36.86        
 68 Owen Wernow                9 Plainview Kennedy       7:36.3   23:37.61   43   
 69 Matthew McAuley            9 Massapequa              7:37.2   23:40.28        
 70 Michael Shu               11 Port Washington         7:37.5   23:41.19        
 71 Jack Caulfield            11 Massapequa              7:37.9   23:42.63        
 72 Holden Meyer               9 Hicksville              7:38.8   23:45.40   44   
 73 Jonathan Wasserman        10 Plainview Kennedy       7:39.3   23:46.73   45   
 74 Tomas Theocharidis         9 Plainview Kennedy       7:39.7   23:48.11   46   
 75 Jake Gakshteyn            11 East Meadow             7:42.6   23:57.10        
 76 Brian Fitzgerald          11 Farmingdale             7:43.3   23:59.27   47   
 77 Jasper Kimball            11 Port Washington         7:43.6   24:00.19        
 78 Adam Akselrod              9 East Meadow             7:44.2   24:02.23        
 79 Harrison Owens            11 Port Washington         7:45.7   24:06.73        
 80 Nick O''Leary              9 East Meadow             7:46.1   24:08.05        
 81 Mitchell Klee             11 Port Washington         7:46.3   24:08.50        
 82 Patrick Hirdt             12 Oceanside               7:46.7   24:09.95   48   
 83 Zachary Gitlin            11 Port Washington         7:48.8   24:16.26        
 84 Alex Schwartz              9 East Meadow             7:49.2   24:17.58        
 85 Samuel Chon                9 Plainview Kennedy       7:49.4   24:18.29   49   
 86 Frank Vereline            11 Farmingdale             7:50.9   24:22.75        
 87 Zack Reid                 11 Massapequa              7:51.9   24:25.91        
 88 Matthew Beadle            10 Massapequa              7:52.5   24:27.86        
 89 Robert Horn               10 Plainview Kennedy       7:52.8   24:28.83   50   
 90 Rohan Mehrotra            11 Hicksville              7:54.4   24:33.76   51   
 91 Dominick Ruffini           9 Hicksville              7:55.3   24:36.68   52   
 92 Gordon Bagley              9 Port Washington         7:55.5   24:37.12        
 93 Matt Valero               12 Farmingdale             7:56.2   24:39.48        
 94 Dan Cordova               12 Farmingdale             7:56.5   24:40.37        
 95 Justin Marine             10 Oceanside               7:56.8   24:41.13   53   
 96 Jacob Reyes               10 Oceanside               7:58.8   24:47.46   54   
 97 Aidan Feehan               9 Oceanside               7:59.3   24:49.01   55   
 98 Zhong Hou                  9 Hicksville              7:59.8   24:50.54        
 99 Ali-Sina Menhaji           9 Hicksville              8:00.3   24:52.15        
100 Curtis Finch              11 Baldwin                 8:01.3   24:55.30        
101 William Leison            10 Massapequa              8:02.4   24:58.75        
102 Chris Ignatiou             9 East Meadow             8:07.3   25:13.76        
103 Rishab Jain               11 Hicksville              8:09.4   25:20.28        
104 Deven Patel               11 Plainview Kennedy       8:10.3   25:23.21        
105 Dean Valenti              10 Farmingdale             8:11.8   25:27.81        
106 Benjamin Bass             11 Plainview Kennedy       8:12.8   25:31.08        
107 Ethan Wofse                9 Port Washington         8:14.2   25:35.30        
108 Dylan Molloy              11 Massapequa              8:14.6   25:36.63        
109 Justin Serrian            12 Farmingdale             8:15.2   25:38.48        
110 Jack Candiotti            12 Oceanside               8:15.6   25:39.78   56   
111 Steven Edwards             9 East Meadow             8:16.2   25:41.38        
112 Kuvar Bhatnagar           12 Plainview Kennedy       8:16.9   25:43.68        
113 Mateo Gonzalez            10 Oceanside               8:19.0   25:50.26   57   
114 Scott Haggerty            12 Port Washington         8:19.1   25:50.65        
115 Nick DeLuca               11 Massapequa              8:19.6   25:52.11        
116 Michael Ponzio            10 Farmingdale             8:25.0   26:08.79        
117 Clark Lerner              11 Port Washington         8:25.3   26:09.91        
118 Jason Kaplan              11 East Meadow             8:27.0   26:15.02        
119 Jeremiah Cochran          11 Long Beach              8:29.6   26:23.10   58   
120 Cameron Augi              12 Plainview Kennedy       8:30.2   26:24.91        
121 Nicholas Banz              9 Farmingdale             8:31.0   26:27.44        
122 Brandon Valenti            9 East Meadow             8:32.4   26:31.93        
123 Theodore Woodworth        11 Massapequa              8:36.1   26:43.26        
124 Troy Behar                11 Farmingdale             8:38.4   26:50.56        
125 Matt Temkin               11 Plainview Kennedy       8:38.7   26:51.40        
126 jarret kim                 9 Plainview Kennedy       8:40.4   26:56.77        
127 Harry Thompson            11 Port Washington         8:44.4   27:08.98        
128 Logan Beringer             9 Farmingdale             8:47.0   27:17.22        
129 Rion Weber                 9 Port Washington         8:48.2   27:20.99        
130 Jason Ng                   9 Plainview Kennedy       8:51.9   27:32.45        
131 Tyler Kass                 9 Plainview Kennedy       8:52.4   27:33.97        
132 Daniel Correell            9 Long Beach              8:54.2   27:39.45   59   
133 Ian Levine                 9 Port Washington         8:56.9   27:47.84        
134 Michael Snow              10 Oceanside               8:59.6   27:56.24   60   
135 Joseph Muratori            9 Oceanside               9:00.4   27:58.92        
136 Logan Boiko                9 Hicksville              9:00.9   28:00.44        
137 Matthew Membreno           9 Hicksville              9:02.5   28:05.44        
138 Coll Liam                  9 Oceanside               9:03.5   28:08.50        
139 Antony Berrezueta         11 Port Washington         9:05.0   28:13.24        
140 Tyler Leest                9 Plainview Kennedy       9:10.5   28:30.11        
141 Liam Ahearn               10 Long Beach              9:12.4   28:36.08   61   
142 Scott Yanover             10 Oceanside               9:18.5   28:55.09        
143 Michael Corsi             11 Farmingdale             9:27.5   29:22.98        
144 Yash Chhabra              11 Hicksville              9:46.4   30:21.73        
145 Philip Cassidy            11 Farmingdale             9:51.7   30:38.33        
146 Donovan Garcia            10 Hicksville              9:56.0   30:51.63        
147 Davis Choi                 9 Port Washington        10:22.9   32:15.15        
148 Jossmarc Oliva            10 Hicksville             10:28.4   32:32.24        
Conference 3 Results 5000 Run                                                     
  1 Robert Casey               9 South Side              6:48.9   21:10.39    1   
  2 Nicholas Timoshenko       12 Bethpage                6:49.4   21:11.87    2   
  3 Collin Santiago           12 Bethpage                6:51.6   21:18.59    3   
  4 Ben Lomot                  9 South Side              6:58.2   21:39.01    4   
  5 William LeClair            9 Bethpage                7:00.7   21:46.87    5   
  6 Christopher Basile        10 Bethpage                7:02.3   21:51.94    6   
  7 Nicholas Trerrotola       10 Plainedge               7:02.8   21:53.60    7   
  8 Dylan Monaco               9 Lynbrook                7:04.1   21:57.57    8   
  9 Franky Valdebenito        12 South Side              7:06.4   22:04.75    9   
 10 Kenneth Spratt            10 Wantagh                 7:07.5   22:08.00   10   
 11 Reece Kaufman             11 South Side              7:07.7   22:08.74   11   
 12 Dominic Miele             10 Lynbrook                7:08.9   22:12.34   12   
 13 Deaglan Doyle             10 North Shore             7:09.7   22:14.93   13   
 14 Brandon Schoen            10 Roslyn                  7:11.3   22:19.83   14   
 15 Michael Mora               9 North Shore             7:11.4   22:20.06   15   
 16 Kazuki Neo                12 Roslyn                  7:12.1   22:22.21   16   
 17 Josh Blankstein           11 Lynbrook                7:12.1   22:22.47   17   
 18 Michael Fahey             10 Wantagh                 7:13.1   22:25.38   18   
 19 Liam Conroy               11 South Side              7:13.2   22:25.92   19   
 20 Kyle Anderson             10 Wantagh                 7:14.1   22:28.47   20   
 21 Jack Benedetto            10 Wantagh                 7:15.0   22:31.47   21   
 22 Aviv Fedida               10 Roslyn                  7:16.1   22:34.86   22   
 23 Jake Schoen               12 Plainedge               7:17.8   22:40.04   23   
 24 Michael Montanile         10 Wantagh                 7:18.0   22:40.57   24   
 25 David Schaffer            11 Lynbrook                7:19.4   22:44.95   25   
 26 Michael Mostransky        10 Wantagh                 7:19.9   22:46.67   26   
 27 Jackson Welna             12 Plainedge               7:23.5   22:57.76   27   
 28 Max Fuentes                9 South Side              7:23.8   22:58.82   28   
 29 Brady Bender              10 South Side              7:24.2   22:59.88   29   
 30 AJ Ford                   11 South Side              7:24.4   23:00.58        
 31 Jonathan Elkowitz         11 Roslyn                  7:26.4   23:06.79   30   
 32 Alex Assenmacher          11 Plainedge               7:28.2   23:12.37   31   
 33 Isaiah Folkes             10 Plainedge               7:29.8   23:17.39   32   
 34 Peter Ackermann           12 Roslyn                  7:30.7   23:20.14   33   
 35 GianLuca Berganza          9 Roslyn                  7:31.4   23:22.22   34   
 36 Paul Mata                 10 South Side              7:33.3   23:28.12        
 37 Christopher Accomando      9 South Side              7:33.4   23:28.39        
 38 Owen Mroz                 10 South Side              7:34.4   23:31.54        
 39 Anthony belmonte          10 Bethpage                7:35.3   23:34.32   35   
 40 Christian Kachadourian    11 Bethpage                7:35.5   23:35.00   36   
 41 Matthew Bo                11 South Side              7:35.8   23:35.87        
 42 Craig Papajohn             9 VS North                7:35.9   23:36.16   37   
 43 Jacob Mayourian           10 Roslyn                  7:36.4   23:37.87   38   
 44 Colin Grace                9 South Side              7:36.5   23:38.25        
 45 Tyler Staszak             11 Lynbrook                7:36.7   23:38.88   39   
 46 Robert Spiteri            10 Wantagh                 7:38.2   23:43.55   40   
 47 Ethan Steere              10 South Side              7:38.5   23:44.26        
 48 Matt Mandolese            12 Bethpage                7:38.7   23:45.06   41   
 49 Aidan Smithwick           11 Lynbrook                7:42.1   23:55.61   42   
 50 Joseph Evola              10 VS North                7:44.8   24:04.03   43   
 51 Lucas Miele               10 Lynbrook                7:44.9   24:04.33   44   
 52 Nicholas Karcz             9 Plainedge               7:45.8   24:07.04   45   
 53 Ian Rios                   9 VS North                7:48.0   24:13.90   46   
 54 Michael Ciuffo            11 Plainedge               7:50.3   24:20.89   47   
 55 Daniel Seidenstein        10 South Side              7:51.2   24:23.87        
 56 Dan Paolino                9 Lynbrook                7:52.1   24:26.72        
 57 Ryan Kanyaro               9 Plainedge               7:55.0   24:35.55        
 58 Harrison Cymbler           9 Roslyn                  7:55.9   24:38.38        
 59 Matthew Garcia             9 Plainedge               7:57.4   24:43.20        
 60 Nicolas Carlino           11 Jfk Bellmore            7:58.2   24:45.59        
 61 Tim Sherlock              12 South Side              7:58.6   24:46.84        
 62 Brody Paola               12 Bethpage                7:59.1   24:48.22        
 63 Roberto Ramos             10 Roslyn                  8:00.2   24:51.85        
 64 Max Ponce                  9 North Shore             8:00.5   24:52.64   48   
 65 Collin Murphy              9 North Shore             8:00.6   24:52.98   49   
 66 Hunter Brenneis            9 Lynbrook                8:00.7   24:53.28        
 67 Gianluca Cusumano          9 Bethpage                8:01.5   24:55.69        
 68 Luke Christenson           9 Roslyn                  8:01.6   24:56.08        
 69 Ben Gingold                9 Lynbrook                8:01.7   24:56.37        
 70 Brady Wagner              10 North Shore             8:02.0   24:57.51   50   
 71 JT Devine                 11 South Side              8:04.2   25:04.32        
 72 Brett Zornberg            11 Lynbrook                8:05.0   25:06.81        
 73 Cedric Buschfreis         10 North Shore             8:06.8   25:12.38   51   
 74 Richard Verbouwens         9 Bethpage                8:07.6   25:14.76        
 75 Giovanni Mascetti          9 VS North                8:10.4   25:23.56   52   
 76 Jack Zorn                  9 North Shore             8:10.7   25:24.48   53   
 77 Andrew Rosen              12 Plainedge               8:11.6   25:27.22        
 78 Ryan Kelton                9 Wantagh                 8:13.3   25:32.38        
 79 Yosuf Alekozay            11 Bethpage                8:20.2   25:53.92        
 80 Marlon Duran              12 Lynbrook                8:21.5   25:57.97        
 81 Brannon Marin              9 VS North                8:21.8   25:58.97   54   
 82 Andy Mandolese            10 Bethpage                8:23.7   26:04.93        
 83 Aidan Tracy                9 Wantagh                 8:26.3   26:12.81        
 84 Andy Zhang                11 Jfk Bellmore            8:29.1   26:21.72        
 85 Chase Zornberg            12 Lynbrook                8:29.7   26:23.42        
 86 Michael Barrett           11 South Side              8:29.8   26:23.78        
 87 Aidan O''Rourke           12 South Side              8:33.8   26:36.03        
 88 James Seaman              12 Wantagh                 8:33.8   26:36.29        
 89 Luke Schwartzberg          9 South Side              8:34.0   26:36.83        
 90 Thomas Haggerty           10 South Side              8:35.6   26:41.77        
 91 Keegan Rehill             11 Roslyn                  8:37.2   26:46.66        
 92 Connor Sommers            11 Wantagh                 8:37.4   26:47.36        
 93 Logan Paola               11 Bethpage                8:39.0   26:52.23        
 94 Sean Curley               11 Lynbrook                8:43.3   27:05.63        
 95 Joshua Baer               10 Division Avenue         8:43.8   27:07.19   55   
 96 Ahmed Jengda              11 VS North                8:44.5   27:09.38   56   
 97 Chris Gragnano             9 Lynbrook                8:50.9   27:29.27        
 98 Dylan Levin               11 Roslyn                  8:55.3   27:42.86        
 99 Max Grossberg             11 Roslyn                  8:55.4   27:43.25        
100 Matthew McManus            9 Bethpage                8:55.9   27:44.79        
101 Daniel Cappitelli          9 South Side              9:02.1   28:04.20        
102 David Haro                10 Division Avenue         9:04.7   28:12.25   57   
103 Matt Soethout             12 Wantagh                 9:05.4   28:14.23        
104 Michael Pietraniello       9 Division Avenue         9:05.6   28:14.89   58   
105 Joseph Gavin              10 Division Avenue         9:05.8   28:15.51   59   
106 Jonathan Thomson          10 VS North                9:16.8   28:49.86   60   
107 Patrick Moran              9 Wantagh                 9:18.9   28:56.40        
108 Anthony Piergiovanni      11 Wantagh                 9:20.0   28:59.75        
109 Cole Belling               9 Wantagh                 9:26.8   29:20.97        
110 Alexandro Villalobos      11 Bethpage                9:31.6   29:35.63        
111 Ryan Marrione             10 Lynbrook                9:44.5   30:15.76        
112 Richie Majano              9 Roslyn                 10:00.5   31:05.44        
113 Dylan Levy                 9 Roslyn                 10:05.2   31:20.15        
114 Josh Erazo                 9 South Side             10:06.5   31:24.28        
115 Andrew McKeown            11 Plainedge              10:13.4   31:45.65        
116 Angelo Montagnino          9 Plainedge              10:28.4   32:32.24        
117 Robbie Weaver             11 South Side             10:28.4   32:32.24        
118 Christopher Bello         12 Bethpage               10:28.4   32:32.24        
119 Anshu Khindri             10 Division Avenue        10:28.4   32:32.24   61   
120 Jake Rusignolo            12 Bethpage               10:28.4   32:32.24        
121 Justin Patlias            10 Bethpage               10:28.4   32:32.24        
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference 1 Results 5000 Run                                                     
   1 Port Washington              21    2    3    4    5    7    8    9           
      Total Time:  1:36:54.89                                                     
         Average:    19:22.98                                                     
   2 Syosset                      42    1    6   10   11   14   18   23           
      Total Time:  1:39:50.93                                                     
         Average:    19:58.19                                                     
   3 East Meadow                  89   13   15   19   20   22   25   27           
      Total Time:  1:45:32.70                                                     
         Average:    21:06.54                                                     
   4 Massapequa                  129   17   24   28   29   31   35   38           
      Total Time:  1:49:26.40                                                     
         Average:    21:53.28                                                     
   5 Farmingdale                 145   16   21   32   37   39   42   47           
      Total Time:  1:50:49.51                                                     
         Average:    22:09.91                                                     
   6 Hicksville                  178   26   33   34   41   44   51   52           
      Total Time:  1:54:09.09                                                     
         Average:    22:49.82                                                     
   7 Plainview Kennedy           186   12   40   43   45   46   49   50           
      Total Time:  1:55:01.48                                                     
         Average:    23:00.30                                                     
   8 Long Beach                  244   30   36   58   59   61                     
      Total Time:  2:07:53.37                                                     
         Average:    25:34.68                                                     
   9 Oceanside                   266   48   53   54   55   56   57   60           
      Total Time:  2:04:07.33                                                     
         Average:    24:49.47                                                     
Conference 3 Results 5000 Run                                                     
   1 South Side                   44    1    4    9   11   19   28   29           
      Total Time:  1:49:28.81                                                     
         Average:    21:53.77                                                     
   2 Bethpage                     51    2    3    5    6   35   36   41           
      Total Time:  1:49:43.59                                                     
         Average:    21:56.72                                                     
   3 Wantagh                      93   10   18   20   21   24   26   40           
      Total Time:  1:52:13.89                                                     
         Average:    22:26.78                                                     
   4 Lynbrook                    101    8   12   17   25   39   42   44           
      Total Time:  1:52:56.21                                                     
         Average:    22:35.25                                                     
   5 Roslyn                      115   14   16   22   30   33   34   38           
      Total Time:  1:53:43.83                                                     
         Average:    22:44.77                                                     
   6 Plainedge                   120    7   23   27   31   32   45   47           
      Total Time:  1:54:01.16                                                     
         Average:    22:48.24                                                     
   7 North Shore                 175   13   15   48   49   50   51   53           
      Total Time:  1:59:18.12                                                     
         Average:    23:51.63                                                     
   8 VS North                    232   37   43   46   52   54   56   60           
      Total Time:  2:03:16.62                                                     
         Average:    24:39.33                                                     
   9 Division Avenue             290   55   57   58   59   61                     
      Total Time:  2:24:22.08                                                     
         Average:    28:52.42



Event 5  Boys 5k Run CC
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
      
Conference 1 Results 5000 Run                                                     
  1 Mike Turner               12 Massapequa              5:52.4   18:14.62    1   
  2 Charles LaMassa           12 Massapequa              6:05.7   18:56.14    2   
  3 Chris Drury               12 Massapequa              6:08.0   19:03.12    3   
  4 Christian Snyder          11 Massapequa              6:15.5   19:26.61    4   
  5 James Murphy              11 Massapequa              6:16.8   19:30.40    5   
  6 Sean Wilde                10 Massapequa              6:18.1   19:34.47    6   
  7 Peter Manino               9 Massapequa              6:25.3   19:56.88    7   
  8 Andres Bell               12 Freeport                6:29.1   20:08.90        
  9 Erik Allen                12 Uniondale               6:31.3   20:15.53    8   
 10 Lotrell Lindsay           12 Uniondale               6:32.5   20:19.29    9   
 11 Carson Turco              12 Massapequa              6:45.7   21:00.37        
 12 Nathaniel Miller          12 Uniondale               6:50.0   21:13.70   10   
 13 Jahmel Maynor-Mendez      12 Freeport                6:53.8   21:25.61        
 14 Christian Williams        12 Massapequa              6:56.0   21:32.23        
 15 Nathniel Blades           10 Freeport                6:57.1   21:35.81        
 16 Jordan Zaia               12 Massapequa              7:08.8   22:12.23        
 17 Malik Barrett             12 Uniondale               7:18.1   22:41.14   11   
 18 Darious Pickett           12 Uniondale               7:19.1   22:44.21   12   
 19 Jadan Hanson              11 Uniondale               7:22.5   22:54.64   13   
 20 Kyle Oyeniran             10 Freeport                8:00.4   24:52.51        
 21 Christian Jacob            9 Uniondale               9:01.1   28:01.08   14   
Conference 3 Results 5000 Run                                                     
  1 Daniel Finning            12 South Side              5:58.6   18:33.87    1   
  2 David Durdaller           11 Hewlett                 5:59.0   18:35.24    2   
  3 Alexander Niyazov         10 Hewlett                 6:01.4   18:42.59    3   
  4 Jack Waldman              12 Roslyn                  6:07.3   19:00.89    4   
  5 Charles Ohanian           11 South Side              6:12.2   19:16.27    5   
  6 Jason Goncalves           12 Roslyn                  6:13.3   19:19.73    6   
  7 Sean Balakahanei          11 Roslyn                  6:14.7   19:23.86    7   
  8 Roberto Milan             11 South Side              6:15.3   19:25.99    8   
  9 Elijah Yeroushalmi        10 Roslyn                  6:19.0   19:37.45    9   
 10 Owen Mullen               10 South Side              6:22.9   19:49.35   10   
 11 Thomas Kelly              10 South Side              6:22.9   19:49.61   11   
 12 James Alberella           11 South Side              6:24.7   19:55.13   12   
 13 Daniel Giron              11 Hewlett                 6:27.4   20:03.59   13   
 14 Jason Lehrfeld            12 Jfk Bellmore            6:28.1   20:05.51   14   
 15 Jack Schmalzle             9 Roslyn                  6:28.1   20:05.75   15   
 16 Jack Feinberg              9 Roslyn                  6:28.8   20:07.71   16   
 17 Kieran Cook                9 South Side              6:29.9   20:11.09   17   
 18 Alex Feldman              10 Jfk Bellmore            6:32.6   20:19.74   18   
 19 Finn Maier                 9 South Side              6:38.8   20:38.96        
 20 Brendan Cucuzza            9 Roslyn                  6:40.8   20:45.14   19   
 21 Joseph Drossman           12 Jfk Bellmore            6:42.4   20:50.09   20   
 22 Ryan Bruce                11 Hewlett                 6:43.0   20:51.80   21   
 23 Josh Rudgayzer            12 Hewlett                 6:44.4   20:56.40   22   
 24 Eli Pullaro               11 South Side              6:54.5   21:27.56        
 25 Brandon Lake              11 Hewlett                 6:57.8   21:37.99   23   
 26 Mason Ferraro             11 Jfk Bellmore            6:58.9   21:41.20   24   
 27 Henry Yu                  10 Roslyn                  7:02.7   21:53.20        
 28 Jack Duncan               10 South Side              7:06.8   22:05.87        
 29 David Goldhirsch          12 Hewlett                 7:08.3   22:10.45   25   
 30 Mathias Cho               11 Hewlett                 7:14.5   22:29.67        
 31 Brett Gold                12 Jfk Bellmore            7:19.0   22:43.65   26   
 32 Christopher Prainito       9 Jfk Bellmore            7:34.0   23:30.33   27   
 33 Sasiru Pathirange          9 Hewlett                 7:34.8   23:32.89        
 34 Brandon Root              10 Jfk Bellmore            7:38.8   23:45.26   28   
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference 1 Results 5000 Run                                                     
   1 Massapequa                   15    1    2    3    4    5    6    7           
      Total Time:  1:35:10.89                                                     
         Average:    19:02.18                                                     
   2 Uniondale                    50    8    9   10   11   12   13   14           
      Total Time:  1:47:13.87                                                     
         Average:    21:26.78                                                     
Conference 3 Results 5000 Run                                                     
   1 South Side                   35    1    5    8   10   11   12   17           
      Total Time:  1:36:55.09                                                     
         Average:    19:23.02                                                     
   2 Roslyn                       41    4    6    7    9   15   16   19           
      Total Time:  1:37:27.68                                                     
         Average:    19:29.54                                                     
   3 Hewlett                      61    2    3   13   21   22   23   25           
      Total Time:  1:39:09.62                                                     
         Average:    19:49.93                                                     
   4 Jfk Bellmore                102   14   18   20   24   26   27   28           
      Total Time:  1:45:40.19                                                     
         Average:    21:08.04 
    

Event 7  Boys 5k Run CC
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference 1 Results 5000 Run                                                     
  1 Luis Carrillo Rubio       11 Hicksville              6:12.2   17:37.20    1   
  2 Aaron Li                  12 Hicksville              6:13.9   17:42.21    2   
  3 Noah Loewy                10 Port Washington         6:18.9   17:56.42    3   
  4 kyle meyers                9 Plainview Kennedy       6:20.1   17:59.68    4   
  5 Nicholas Scardigno        12 Port Washington         6:20.6   18:01.17    5   
  6 Oliver Melara-Perez       10 Port Washington         6:24.8   18:13.18    6   
  7 Christian Sekosan         12 Hicksville              6:27.7   18:21.38    7   
  8 Shivansh Kumar            11 Hicksville              6:28.3   18:22.96    8   
  9 Ben Goldstein             12 Port Washington         6:28.8   18:24.32    9   
 10 Kevin Taylor               9 Port Washington         6:30.0   18:27.83   10   
 11 Liam Graff                11 Baldwin                 6:30.7   18:29.73   11   
 12 Justin Hill               11 Port Washington         6:31.7   18:32.57   12   
 13 Matthew Scardigno         10 Port Washington         6:35.5   18:43.55   13   
 14 Max Friedman              12 Port Washington         6:41.9   19:01.65        
 15 Nathaniel Kimball         10 Port Washington         6:42.6   19:03.75        
 16 Patrick Mulvey            11 Baldwin                 6:50.2   19:25.34   14   
 17 Daniel Ruskin             10 Port Washington         6:51.9   19:30.06        
 18 Manit Chugh               11 Hicksville              6:52.6   19:32.12   15   
 19 Adam Garcia               11 Baldwin                 7:00.1   19:53.43   16   
 20 Gregory Keis              11 Plainview Kennedy       7:01.6   19:57.63   17   
 21 Matt Ferrara              11 Plainview Kennedy       7:02.1   19:59.07   18   
 22 Brian Scannell            12 Baldwin                 7:03.3   20:02.54   19   
 23 Eugene Thomas             11 Hicksville              7:07.1   20:13.22   20   
 24 Thomas Swindell           11 Baldwin                 7:08.7   20:17.79   21   
 25 Michael Cuomo             10 Hicksville              7:24.1   21:01.54   22   
 26 Joseph Glaudino            9 Hicksville              7:25.8   21:06.50        
 27 Evan Hitsky               11 Plainview Kennedy       7:26.5   21:08.32   23   
 28 Ethan Straus              10 Plainview Kennedy       7:27.7   21:11.79   24   
 29 Ronald Cheng              10 Plainview Kennedy       7:29.5   21:16.87   25   
 30 KaLee Tolentino           12 Plainview Kennedy       7:30.0   21:18.41   26   
 31 Benjamin Blumberg          9 Plainview Kennedy       7:38.4   21:42.03        
 32 Tyler Augi                12 Plainview Kennedy       7:47.4   22:07.72        
 33 Dylan Pigott              10 Baldwin                 8:02.8   22:51.59   27   
 34 Carson Winters            10 Hicksville              8:07.5   23:04.77        
 35 Jaime Grosman             10 Plainview Kennedy       8:17.0   23:31.74        
 36 Joseph Roldan             11 Hicksville              8:18.0   23:34.70        
Conference 3 Results 5000 Run                                                     
  1 Jack Rosencrans           12 North Shore             5:58.6   16:58.64    1   
  2 Christian Cicilia         11 VS North                6:03.7   17:13.19    2   
  3 Matt Marrone              11 VS North                6:15.9   17:47.70    3   
  4 Thomas Burfeind           10 North Shore             6:21.4   18:03.30    4   
  5 Carson Paradis            10 North Shore             6:27.9   18:21.98    5   
  6 David Cheque              12 VS North                6:35.6   18:43.87    6   
  7 Sam Rosencrans            10 North Shore             6:36.6   18:46.71    7   
  8 James Pizaro              12 Division Avenue         6:40.2   18:56.70    8   
  9 Bryan Murphy              12 Wantagh                 6:41.6   19:00.71    9   
 10 Jake Cresser              10 VS North                6:43.3   19:05.72   10   
 11 Dylan Kenny               11 North Shore             6:49.9   19:24.31   11   
 12 Sam Moritz                11 Wantagh                 6:51.2   19:28.09   12   
 13 Justin Reisert            11 Wantagh                 6:52.3   19:31.11   13   
 14 Richard Chen              12 VS North                6:54.4   19:37.04   14   
 15 Matthew DiGraziano        10 Wantagh                 6:58.4   19:48.39   15   
 16 Drew Alaimo               10 Wantagh                 7:04.2   20:04.95   16   
 17 Liam Nacinovich            9 North Shore             7:06.1   20:10.28   17   
 18 Eamon Esposito            11 North Shore             7:06.2   20:10.54   18   
 19 James Vizza               12 North Shore             7:07.0   20:12.91        
 20 Garrick Neuner            10 VS North                7:08.5   20:17.17   19   
 21 Jaden Byrne                9 Division Avenue         7:24.2   21:01.83   20   
 22 Justin Corabi              9 Wantagh                 7:27.2   21:10.45   21   
 23 Sean Curtis               12 Wantagh                 7:28.1   21:12.90   22   
 24 Michael Hartmann           9 Wantagh                 7:34.5   21:31.10        
 25 Michael Silverman         11 Wantagh                 7:34.8   21:31.95        
 26 Michael Whitney           11 Division Avenue         7:45.9   22:03.58   23   
 27 Lucca Goldberg            11 VS North                8:04.5   22:56.34   24   
 28 Michael Heffernan         10 North Shore             8:38.4   24:32.49        
 29 James Scocca               9 Division Avenue         8:59.8   25:33.30   25   
 30 Alexander De La Rosa      10 Division Avenue         8:59.8   25:33.30   26   
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference 1 Results 5000 Run                                                     
   1 Port Washington              33    3    5    6    9   10   12   13           
      Total Time:  1:31:02.92                                                     
         Average:    18:12.59                                                     
   2 Hicksville                   33    1    2    7    8   15   20   22           
      Total Time:  1:31:35.87                                                     
         Average:    18:19.18                                                     
   3 Baldwin                      81   11   14   16   19   21   27                
      Total Time:  1:38:08.83                                                     
         Average:    19:37.77                                                     
   4 Plainview Kennedy            86    4   17   18   23   24   25   26           
      Total Time:  1:40:16.49                                                     
         Average:    20:03.30                                                     
Conference 3 Results 5000 Run                                                     
   1 North Shore                  28    1    4    5    7   11   17   18           
      Total Time:  1:31:34.94                                                     
         Average:    18:18.99                                                     
   2 VS North                     35    2    3    6   10   14   19   24           
      Total Time:  1:32:27.52                                                     
         Average:    18:29.51                                                     
   3 Wantagh                      65    9   12   13   15   16   21   22           
      Total Time:  1:37:53.25                                                     
         Average:    19:34.65                                                     
   4 Division Avenue             102    8   20   23   25   26                     
      Total Time:  1:53:08.71                                                     
         Average:    22:37.75


Event 9  Boys 5k Run CC
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference 1 Results 5000 Run                                                     
  1 Kevin Ryan                12 East Meadow             6:32.4   18:34.59    1   
  2 Nick Chimienti             9 East Meadow             6:36.6   18:46.70    2   
  3 Paul Choi                 11 East Meadow             6:44.0   19:07.63    3   
  4 Ethan Grassini            11 Long Beach              6:47.3   19:17.10    4   
  5 Joshua Gershoff           12 East Meadow             6:48.8   19:21.13    5   
  6 Michael Kurpisz           11 East Meadow             6:50.2   19:25.33    6   
  7 Anthony Leeb              12 East Meadow             6:52.0   19:30.37    7   
  8 Vincent Savoretti         11 East Meadow             6:54.4   19:37.20    8   
  9 Samuel Lam                10 East Meadow             6:58.6   19:49.11        
 10 Sam Godson                11 Long Beach              7:02.3   19:59.58    9   
 11 Matt Volpe                10 Long Beach              7:03.2   20:02.24   10   
 12 Max Maquet                11 Long Beach              7:06.8   20:12.36   11   
 13 Dylan Sofield             10 Long Beach              7:15.3   20:36.51   12   
 14 Arjun Gupta               11 Long Beach              7:15.6   20:37.29   13   
 15 Aron Langston              9 Long Beach              7:15.8   20:38.06   14   
 16 Ryan DeRosa               12 East Meadow             7:27.2   21:10.28        
 17 Jack Rand                 11 Long Beach              7:29.5   21:16.85        
 18 Jason Banish              11 East Meadow             7:34.2   21:30.21        
Conference 3 Results 5000 Run                                                     
  1 Shane Nembach             12 Lynbrook                6:30.1   18:28.09    1   
  2 Dylan Herlihy             12 Lynbrook                6:40.9   18:58.67    2   
  3 William Donovan           11 Lynbrook                6:56.0   19:41.58    3   
  4 Terrance Deegan           11 Lynbrook                7:01.2   19:56.52    4   
  5 Conall Maloney            11 Lynbrook                7:01.3   19:56.78    5   
  6 Cole Morganlander          9 Lynbrook                7:02.6   20:00.54    6   
  7 Thomas Vairo              10 Lawrence                7:23.6   21:00.25    7   
  8 Jeremy Callahan           10 Lynbrook                7:42.5   21:53.77    8   
  9 Icek Lozano               11 Lawrence                7:43.7   21:57.34    9   
 10 Dylan Stalter              9 Lynbrook                7:46.9   22:06.35        
 11 Jared Morales             10 Lawrence                8:18.0   23:34.60   10   
 12 Dan Rodriguez             11 Lawrence                8:33.5   24:18.72   11   
 13 Nader Daruvala            10 Lawrence               10:26.3   29:39.04   12   
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference 1 Results 5000 Run                                                     
   1 East Meadow                  17    1    2    3    5    6    7    8           
      Total Time:  1:35:15.38                                                     
         Average:    19:03.08                                                     
   2 Long Beach                   46    4    9   10   11   12   13   14           
      Total Time:  1:40:07.79                                                     
         Average:    20:01.56                                                     
Conference 3 Results 5000 Run                                                     
   1 Lynbrook                     15    1    2    3    4    5    6    8           
      Total Time:  1:37:01.64                                                     
         Average:    19:24.33                                                     
   2 Lawrence                     49    7    9   10   11   12                     
      Total Time:  2:00:29.95                                                     
         Average:    24:05.99 



Event 11  Boys 5k Run CC
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
Conference 1 Results 5000 Run                                                     
  1 Justin DePinto            11 Syosset                 5:59.8   17:01.97    1   
  2 Gary Sautner              12 Syosset                 6:01.4   17:06.70    2   
  3 Patrick Smyth             12 Farmingdale             6:01.9   17:07.92    3   
  4 Anthony Diaz              10 Farmingdale             6:10.3   17:32.00    4   
  5 Hunter Pick               11 Syosset                 6:19.2   17:57.28    5   
  6 Tristan Degen             10 Oceanside               6:48.6   19:20.65    6   
  7 Sean Rae                  11 Farmingdale             6:49.9   19:24.41    7   
  8 Jason Bier                10 Oceanside               6:50.9   19:27.15    8   
  9 Paul Bauccio              10 Farmingdale             6:57.1   19:44.80    9   
 10 Trevor Rinn                9 Oceanside               7:06.1   20:10.31   10   
 11 Vincent Matarese          12 Oceanside               7:06.3   20:10.93   11   
 12 Thomas Hilbert            12 Farmingdale             7:09.8   20:20.79   12   
 13 Ethan Dean                 9 Farmingdale             7:10.7   20:23.60   13   
 14 Anthony Ranieri           12 Oceanside               7:21.8   20:55.12   14   
 15 Nicholas Marchetti        11 Oceanside               7:29.5   21:16.87   15   
 16 Kevin Mohtadi             11 Syosset                 7:32.1   21:24.28   16   
 17 Alex Rangell              11 Syosset                 7:32.2   21:24.60   17   
 18 Nicholas Mastandrea       11 Syosset                 7:33.2   21:27.50   18   
 19 Logan Frain               11 Syosset                 7:33.4   21:27.90   19   
 20 Sean Ahearn               12 Syosset                 7:33.6   21:28.62        
 21 Jack Baxt                 11 Syosset                 7:33.8   21:29.08        
 22 Dillion Silva             12 Oceanside               7:48.9   22:11.92   20   
 23 Kevin Moran               10 Westbury                8:00.2   22:44.18   21   
 24 Rodney Jerome             12 Westbury                8:32.3   24:15.29   22   
 25 Noel Guevara              10 Westbury                8:57.9   25:27.95   23   
 26 Andrew Castaneda           9 Westbury                8:58.4   25:29.43   24   
 27 Isaiah Allen              11 Westbury                9:00.5   25:35.46   25   
Conference 3 Results 5000 Run                                                     
  1 Aidan Pech                12 Bethpage                6:04.2   17:14.61    1   
  2 Daniel Sheehan            12 Bethpage                6:38.5   18:51.97    2   
  3 Ayden Morales             10 Bethpage                6:45.3   19:11.19    3   
  4 Tyler Sparke               9 Bethpage                6:48.2   19:19.61    4   
  5 Michael Rosen             12 Plainedge               6:49.6   19:23.41    5   
  6 Christopher O''Connor     11 Plainedge               6:50.8   19:26.89    6   
  7 davontay jones            11 Roosevelt               6:56.6   19:43.41        
  8 Sebastian marano          10 Bethpage                6:57.8   19:46.72    7   
  9 Brian Clark               11 Bethpage                6:59.4   19:51.33    8   
 10 Matthew Sheehan           10 Bethpage                6:59.5   19:51.58    9   
 11 Aidan Monteleone          12 Bethpage                7:07.2   20:13.51        
 12 patrick Hanley            10 Bethpage                7:08.8   20:17.93        
 13 Thomas Gleave             12 Plainedge               7:12.9   20:29.81   10   
 14 Bryan Hanley              11 Bethpage                7:14.0   20:32.78        
 15 Jack Schlef               11 Plainedge               7:15.4   20:36.85   11   
 16 Samuel Anglim             11 Plainedge               7:21.3   20:53.71   12   
 17 Spencer Feehan            11 Plainedge               7:30.6   21:19.89   13   
 18 James Fahy                12 Plainedge               7:32.5   21:25.33   14   
 19 Steven Bailey             11 Glen Cove               7:34.0   21:29.55   15   
 20 Thomas Augeri             11 Plainedge               7:35.8   21:34.81        
 21 Anthony Guillen           10 Glen Cove               7:39.0   21:43.78   16   
 22 Thomas Klimaszewski       12 Glen Cove               7:57.6   22:36.74   17   
 23 Andrew Klingele            9 Glen Cove               8:14.6   23:25.00   18   
 24 Connor Callow             11 Plainedge               8:25.8   23:56.92        
 25 Tyler Brooker             12 Glen Cove               8:26.5   23:58.91   19   
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
Conference 1 Results 5000 Run                                                     
   1 Farmingdale                  35    3    4    7    9   12   13                
      Total Time:  1:34:09.92                                                     
         Average:    18:49.99                                                     
   2 Syosset                      41    1    2    5   16   17   18   19           
      Total Time:  1:34:54.83                                                     
         Average:    18:58.97                                                     
   3 Oceanside                    49    6    8   10   11   14   15   20           
      Total Time:  1:40:04.16                                                     
         Average:    20:00.84                                                     
   4 Westbury                    115   21   22   23   24   25                     
      Total Time:  2:03:32.31                                                     
         Average:    24:42.47                                                     
Conference 3 Results 5000 Run                                                     
   1 Bethpage                     17    1    2    3    4    7    8    9           
      Total Time:  1:34:24.10                                                     
         Average:    18:52.82                                                     
   2 Plainedge                    44    5    6   10   11   12   13   14           
      Total Time:  1:40:50.67                                                     
         Average:    20:10.14                                                     
   3 Glen Cove                    85   15   16   17   18   19                     
      Total Time:  1:53:13.98                                                     
         Average:    22:38.80